Ochutnejte Česko a dopřejte si na Vaší dovolené pořádně kulinářské zážitky. Pokud máte rádi grilování a guláš party dopřejte si chaty k pronájmu. Pokud se rádi necháte obsluhovat a chcete přitom ochutnat vínko vyberte se na Jižní Moravu, kde najdete výborné ubytování na Jižní Moravě za nízké ceny s nabídkou degustaci vín z dané oblasti. Po parádní ochutnávce vín se vyberte poznávat historické městečko Lednice. Pokud zde chcete strávit více jako jen jednodenní výlet, pěkné apartmány či penziony najdete v sekci ubytování Lednice.

10 míst, které musíte navštívit v roce 2018

Je tady leden, čas, kdy se všichni lidé snaží splnit si nějaké to novoroční předsevzetí. Pokud jste si dali takové, že budete více cestovat, pak se podívejte na top 10 míst, které v roce 2018 rozhodně nesmíte minout.

Portugalsko, pobřeží Alentejo

Toto místo není tak moc navštěvované turisty, a proto věříme, že vás opravdu nadchne. Můžete se těšit na mohutné skalní útesy i krásně čisté moře. Pobřeží Alentejo je ideálním místem pro všechny začínající surfaře.

Pobřeží Alentejo

Malta, Valletta

Valletta je hlavní město Malty, které dýchá historií i mnoha kulturními akcemi po celý rok. Rozhodně ho při svých cestách nevynechejte!

Valletta

Karibské ostrovy

Ať se rozhodnete pro jakýkoliv ostrov, pak věřte, že vás zde čeká průzračné moře, bílé pláže i krásný podmořský svět.

Karibik

Indonésie, Nusa Lembongan

Ostrůvek Nusa Lembongan leží zhruba 30 minut lodí od ostrova Bali a je úchvatný. Turistů zde přibývá, ale velkému náporu ještě pořád odolává. Užijete si zde pohodu, slunce, koupání i skvělé ceny, které jsou oproti Bali nižší.

Nusa Lembongan

Slovinsko, Jezero Bled

Celé Slovinsko je nádherné, ale u Bledského jezera si to opravdu užijete. Můžete ho navštívit po celý rok a užít si zde nějaké aktivity. V létě například projížďku na kajaku, který si zde i půjčíte.

Jezero Bled

Španělsko, Sevilla

Sevilla byla Lonely Planet označená za nejlepší místo pro cestování pro rok 2018. V Seville si užijete slunečné počasí, nádhernou architekturu i báječné jídlo.

Sevilla

Norsko, Trollfjord

Cestování po Skandinávii si opravdu užijete, a to ať se rozhodnete navštívit jen Norsko, nebo i další místa, která stojí opravdu za to. Při putování po norském Trollfjordu objevíte zátoky, útesy i nezapomenutelnou přírodu.

Trollfjord

Vnější Hebridy, Skotsko

Vnější Hebridy leží na severozápadě Skotska. Toto místo je zahalené starověkou historií, a to díky kamennému kruhu Callanish a říká se jim Stonehenge severu stojící v krajině nádherných písečných pláží a hor. Turistů tady však není tak mnoho jako u Stonehenge.

Vnější Hebridy

Estonsko, Tallin

Tallin je na vrcholu žebříčku míst s nejrychlejším růstem cestovního ruchu. Můžete tady navštívit lázně i pokochat se městem. Spojte návštěvu Tallinu s prohlídkou Helsinek, které jsou odtud pouhé 2 hodiny trajektem.

Tallin

Švýcarsko, Lauterbrunnen

Švýcarsko je jedinečná země s mnoha možnostmi jak tady trávit volný čas. V údolí Lauterbrunnenu uvidíte 72 hučících vodopádů i krajinu plnou zeleně. Bude to pro vás opravdový cestovatelský zážitek.

Lauterbrunnen

 

Sledujte nás na Facebooku!

Buďte s námi stále v kontaktu!
Každodenní porce exotiky, ale i domácích krás na vaše obrazovky!