Ochutnejte Česko a dopřejte si na Vaší dovolené pořádně kulinářské zážitky. Pokud máte rádi grilování a guláš party dopřejte si chaty k pronájmu. Pokud se rádi necháte obsluhovat a chcete přitom ochutnat vínko vyberte se na Jižní Moravu, kde najdete výborné ubytování na Jižní Moravě za nízké ceny s nabídkou degustaci vín z dané oblasti. Po parádní ochutnávce vín se vyberte poznávat historické městečko Lednice. Pokud zde chcete strávit více jako jen jednodenní výlet, pěkné apartmány či penziony najdete v sekci ubytování Lednice.

Bez pojištění do zahraničí nelez

Takovou úpravu by si zasloužilo známé české rčení mluvící o tom, aby člověk nelez do hospody bez peněz. Pak by si možná Češi lépe zapamatovali, že si mají před každým výjezdem do zahraničí zařídit spolehlivé cestovní pojištění, a nemuseli by později být nešťastní z případných problémů.

Možná jste doposud byli na desítkách výletů a dovolených v zahraničí a nikdy se nic nestalo. Jak si ale můžete být jistí, že se to letos nezmění? Přesně takhle totiž uvažují všichni. Některým se to vyplatí a ve finále ušetří těch pár stovek, které by utratili za pojištění do zahraničí. Další však spláčou nad výdělkem. A to doslova, protože z českých výdělků můžete zahraniční zdravotní péči splácet dlouhé roky.

Je-li vám váš život drahý, pojistěte se

Jak jste spokojení se svým životem? Představte si, že po vaší dovolené by se mohl úplně od základů změnit. Nechceme nic takového přivolávat, ale někdo z vašich blízkých se v zahraničí klidně může zranit. Většinu dovolené strávíte s ním v nemocnici, pak se vrátíte domů a budete s ním řešit další léčbu. K tomu si přidejte vyřizování všech formalit a plateb, které po vás budou zahraniční zdravotnická zařízení chtít uhradit. Zamyslete se také nad tím, kde vezmete peníze na tyto platby. Může se stát, že půjde o statisíce či miliony, takže vám nezbude nic jiného než si vzít půjčku a tu splácet dlouhá léta.

Předvedli jsme si sice katastrofický scénář, jeden z těch nejhorších, k nimž může na dovolené dojít, ale ano, i toto se stává. Opravdu vám nepřijde lepší zaplatit pár stovek za pojištění?

Nejde jen o léčebné výlohy

Cestovní pojištění se nevztahuje jen na proplacení případných výloh za ošetření a léčbu. Můžete dostat také úrazové připojištění, pojištění zavazadel, zpoždění letu apod. Pojišťovny toho dnes nabízí hodně, tak se nebojte srovnávat a vybírat to nejlepší. Všechno vyřešíte přes internet, bude vás to stát jen trochu času.

Sledujte nás na Facebooku!

Buďte s námi stále v kontaktu!
Každodenní porce exotiky, ale i domácích krás na vaše obrazovky!