Ochutnejte Česko a dopřejte si na Vaší dovolené pořádně kulinářské zážitky. Pokud máte rádi grilování a guláš party dopřejte si chaty k pronájmu. Pokud se rádi necháte obsluhovat a chcete přitom ochutnat vínko vyberte se na Jižní Moravu, kde najdete výborné ubytování na Jižní Moravě za nízké ceny s nabídkou degustaci vín z dané oblasti. Po parádní ochutnávce vín se vyberte poznávat historické městečko Lednice. Pokud zde chcete strávit více jako jen jednodenní výlet, pěkné apartmány či penziony najdete v sekci ubytování Lednice.

Divoká a přitom krásná místa světa

Která místa na naší planetě jsou současně krásná a divoká? Je jich jistě více, ale nám se nejvíce líbí tyto.

FAERSKÉ OSTROVY

Faerské ostrovy se nacházejí v blízkosti Skotska. Právě tady na vás čekají krásná a divoká příroda, nádherné domky se zelenou střechou a málo turistů.

Faerské ostrovy. Foto-Ulrich Latzenhofer

MAROKO

Krásná země, ve které navštívíte hry, poušť, městečka i se vykoupat ve vlnách Atlantického oceánu.

Maroko

HAWAII, KAUAI

Kauai je čtvrtý největší z osmi hlavních Havajských ostrovů, který se nachází v severovýchodní části Tichého oceánu. A je to tady opravdu kouzelné a někdy tyto pohledy až děsí.

Hawaii, Kauai

VENEZUELA, SALTO ANGEL

Venezuela – místo, kde zažijete opravdové dobrodružství.Nachází se zde nejvyšší vodopád světa – Salto Angel, který měří skoro kilometr. Venezuela vám ale nabídne mnoho míst čekajících na vaše objevení.

Venezuela – Salto Angel

PERU

Peru se nachází na severovýchodě Jižní Ameriky. Sousedí s Bolívií, Brazílií, Chile, Kolumbií a Evádorem. Říše Inků je opravdu nádherná a jejich potomci žijí i nadále v Andách tradičním způsobem života. Je to drsný a jedinečný kraj.

Peru

FILIPÍNY, ČOKOLÁDOVÉ HORY

Čokoládové hory najdete na ostrově Bohol na Filipínách. Jedná se o téměř 1776 kopců, které právě z dálky vypadají jako hrudky z čokolády. Ovšem nejen toto místo stojí na Filipínách za návštěvu.

Čokoládové hory

USA, UTAH

V americkém Utahu se nachází poušť, která vypadá jako místo na planetě Mars. Jsou to nekonečné pláně se skalami různých velikostí i tvarů.

Utah

ANTARKTIDA

Antarktidu už navštěvují i běžní turisté, ale není jich mnoho. Jedná se totiž o náročnou cestu i velké finanční výdaje. Pro někoho se jedná o místo, které by nikdy nenavštívil, pro druhé je to nezapomenutelný zážitek.

Antarktida

BHUTÁN

Bhután je velmi obtížné navštívit a jedná se o opravdový zážitek.

Bhután

KANADA, JEZERO MORAINE

Jezero Moraine v Kanadě je opravdovou divočinou. Jezero uprostřed hor obklopené úžasnou přírodou. Co víc si přát.

Jezero Moraine

 

 

 

 

 

Sledujte nás na Facebooku!

Buďte s námi stále v kontaktu!
Každodenní porce exotiky, ale i domácích krás na vaše obrazovky!