Dokonalá svatba na jižní Moravě nejen pro Moraváky

Chystáte svatbu? Zvolte si pro svůj velký den místo, na které budete vždy rádi a s láskou vzpomínat.

Když se řekne svatba jižní Morava – to je stylová svatba s vínem i vinným sklípkem. Takové prostředí nabízí Vinařský dvůr na faře v Ivani, který vlastní rodinné vinařství Holánek. Vinařství nabízí romantickou svatbu pod Pálavou v unikátním prostředí a v místě se stylovou a přívětivou atmosférou. Vinařský dvůr na faře leží uprostřed moravských vinic. Stylová restaurace s vinným sklípkem má kapacitu až pro 100 svatebních hostů. K dispozici je svatební pokoj pro novomanžele, takže pokud nechcete zanedbat svoji svatební noc, nic vám v tom nebude bránit.

Přijďte si domluvit svoji romantickou svatbu

Jak vypadá svatební servis Vinařského dvora na faře? Ideální je absolvovat osobní schůzku s vedením vinařství. Nadýcháte se atmosféry, ve které se bude vaše svatba konat, a domluvíte si, co lze udělat pro vaši dokonalou svatbu. Restaurace je schopna nabídnout kompletní svatební menu na přání, a to včetně nejkvalitnějších vín z vinařství HolánekOblíbenou volbou je i degustace, která je součástí programu svatby a příjemným zpestřením pro svatebčany.

Skvělé místo na svatbu pro domácí i přespolní

Svatba na jižní Moravě nemusí být samozřejmě jenom pro Moravany. Ještě atraktivnější může být třeba pro novomanžele z Čech, kteří nejsou z Moravy. Nikde není dáno, že se musíte ženit nebo vdávat v místě bydliště. Hosté se obvykle i tak scházejí z různých koutů republiky, a není proto problém pozvat je na moravskou svatbu. Svatba na jižní Moravě – u Holánků, to budou dokonalé vzpomínky pro každého ze svatebčanů.

Svatební obřad lze realizovat rovněž na místě. Krásné prostory nabízí kostel sv. Bartoloměje, který dokonce patří mezi kulturní památky. Své ano však máte možnost říct i na místním úřadě, nebo klidně uprostřed vinic.

Sledujte nás na Facebooku!

Buďte s námi stále v kontaktu!
Každodenní porce exotiky, ale i domácích krás na vaše obrazovky!