Ochutnejte Česko a dopřejte si na Vaší dovolené pořádně kulinářské zážitky. Pokud máte rádi grilování a guláš party dopřejte si chaty k pronájmu. Pokud se rádi necháte obsluhovat a chcete přitom ochutnat vínko vyberte se na Jižní Moravu, kde najdete výborné ubytování na Jižní Moravě za nízké ceny s nabídkou degustaci vín z dané oblasti. Po parádní ochutnávce vín se vyberte poznávat historické městečko Lednice. Pokud zde chcete strávit více jako jen jednodenní výlet, pěkné apartmány či penziony najdete v sekci ubytování Lednice.

Františkovy Lázně lákají na hezké ubytování, wellness i výlety po okolí

Františkovy Lázně – krásné město s léčivými prameny, které byly známé již ve středověku. Léčí se zde převážně gynekologické onemocnění, včetně neplodnosti. V parku také proto najdete sochu Adolfa Mayerla znázorňující malého chlapečka s rybkou, což je symbol plodnosti. Koluje zde taková pověst, že každá žena, která se dotkne chlapcova levého palce u nohy, do roka otěhotní. Františkovy Lázně však nejsou jen kolonády, krásné empírové a klasické budovy stojící uprostřed parků, ale také hezké okolí a možnost výletů. Navíc mají Františkovy Lázně hotely, ve kterých je opravdu radost se ubytovat.

Poznejte okolí

Vypravit se můžete na dvě vyhlídkové věže – Salingburg a rozhlednu u restaurace Zámeček. Novodobou stavbou je Aquaforum, kde na vás čekají bazény s minimální teplotou vody 28 stupňů celsia, vodní stěnová masáž, vzduchové masážní lavice nebo sauna. V létě si zasportujete na venkovním beach volejbalu. V okolí Františkových Lázní se nachází přírodní rezervace Soos, což je rozsáhlé rašeliniště a slatiniště. Vyvěrá tady velké množství minerálních pramenů spolu s čistým oxidem uhličitým. Naučnou stezkou se projdete po dně vyschlého jezera obsahující v minulosti slanou vodu.

Lázeňská sezóna je v plném proudu

Ve Františkových Lázních na vás čeká široká škála moderních rehabilitačních procedur s bohatou nabídkou relaxačních i léčebných pobytů. Nezapomeňte ani ochutnat Františkův a Luisin pramen vyvěrající v nejkrásnějších pavilonech těchto lázní. Lázeňská sezóna byla zahájena 19. 5. 2018 a je v plném proudu, proto si udělejte výlet do tohoto krásného města.

Wellness v Hotelu Bohemia

Užijte si wellness v Hotelu Bohemia

Jestliže nevíte, kde se ve Františkových Lázních ubytovat, určitě zvolte Hotel Bohemia. Ten nabízí nejen krásné pokoje a wellness centrum, ale i mnoho pobytových balíčků pro dvě a více osob. Jestliže by vás nabízené balíčky nezaujaly, máte možnost zakoupit si jednotlivé wellness procedury zvlášť. Více se dozvíte na www.hotelbohemia.cz.

Sledujte nás na Facebooku!

Buďte s námi stále v kontaktu!
Každodenní porce exotiky, ale i domácích krás na vaše obrazovky!