Ochutnejte Česko a dopřejte si na Vaší dovolené pořádně kulinářské zážitky. Pokud máte rádi grilování a guláš party dopřejte si chaty k pronájmu. Pokud se rádi necháte obsluhovat a chcete přitom ochutnat vínko vyberte se na Jižní Moravu, kde najdete výborné ubytování na Jižní Moravě za nízké ceny s nabídkou degustaci vín z dané oblasti. Po parádní ochutnávce vín se vyberte poznávat historické městečko Lednice. Pokud zde chcete strávit více jako jen jednodenní výlet, pěkné apartmány či penziony najdete v sekci ubytování Lednice.

Hledáte ubytování ve středisku Jasná? Poradíme vám

Na světě je mnoho míst, která stojí za navštívení. Než se však stoprocentně oteplí a než se otevřou hrady, zámky a zříceniny, měli byste si ještě užít lyžování. Přece jen se jedná o sport, který nebudete moct vykonávat skoro celý rok. Využijte posledních chladnějších dní a jeďte na víkend na Slovensko, a to konkrétně do velice oblíbeného lyžařského střediska Jasná.

Na Slovensku se nachází mnoho krásných lyžařských oblastí. K těm nejoblíbenějším se řadí právě středisko Jasná, což je největší lyžařské středisko na Slovensku. Dominantou je vrchol Chopok, kde mimochodem najdete i nádhernou terasu s dech beroucím výhledem.

Lyžařské středisko Jasná se rozprostírá na území rovnou dvou regionů, a to na Liptově (konkrétně na jeho severní části) a také na Horehroní.

Pokud ještě budete chtít využít posledních chladnějších dnů a rozhodnete se největší slovenské lyžařské středisko navštívit, poradíme vám, kde se můžete ubytovat. Jestliže byste s výběrem i přes naše tipy potřebovali poradit, obraťte se na cestovní kancelář DCK Rekrea Ostrava, která se specializuje na ubytování nejen na Slovensku, ale i v Maďarsku.

Grand Hotel Jasná

K těm nejoblíbenějším hotelům se řadí čtyřhvězdičkový Grand Hotel Jasná. Hotel je známý tím, že v roce 2016 ubytovával světovou lyžařskou špičku. Navíc zhruba 200 metrů u Hotelu Grand se nachází nástupní stanice lanovky. Grand Hotel se nachází v Demänovské Dolině, návštěvníci ocení zejména wellness služby hotelu, které přijdou vhod po náročném, leč dech beroucím lyžování.

Wellness v Grand Hotelu Jasná

Chalets Jasná de Luxe

Co se týče dalšího ubytování v Nízkých Tatrách na Slovensku, doporučujeme i Chalets Jasná de Luxe, což je krásné ubytování nabízející luxusní apartmány.

Hotel Pošta Jasná

Ovšem pokud byste sháněli ještě jiné ubytování v Jasné na Slovensku, je třeba zmínit i Hotel Pošta Jasná, které se řadí k těm nejlepším hotelům v této destinaci.

Sledujte nás na Facebooku!

Buďte s námi stále v kontaktu!
Každodenní porce exotiky, ale i domácích krás na vaše obrazovky!