Na hory i do města jen v kvalitním zimním oblečení

K zimě neodmyslitelně patří hory, sníh a zimní radovánky. Někdo se těší na lyže, někdo na běžky a ostatní už se vidí při turistice. V podstatě je jedno, co se rozhodnete dělat, ale nikdy vám k tomu nesmí chybět teplé oblečení. Základem jsou pořádné zimní kalhoty i bunda, a to jak pro vás, tak i pro vaše děti. Právě ony jsou v době zimních prázdnin venku nejvíce. Udělejte pořádnou revizi šatníku a zjistěte, co vám chybí. Pořád je totiž dostatek času se na hory připravit a nakoupit to nejdůležitější.

Základem je několik vrstev i správná péče o materiál

Základem správného oblékání v zimním období je vrstvení. První vrstva by měla být vždy tvořena funkčním trikem či tílkem ze speciálního materiálu. Právě toto oblečení vám nejlépe dovede pot od těla. Na triko se hodí nejlépe fleecová mikina, která vás udrží v teple. Posledním kouskem oblečení by měla být samozřejmě vhodná bunda. V zimě se opravdu vyplatí investovat do kvalitní zimní bundy, a to ať se rozhodnete jít na svah, nebo jen na procházku. V takovém oblečení totiž při kontaktu se sněhem hned nepromoknete a nezaskočí vás ani náhlá změna počasí či větší pokles teploty. Vrstvený způsob oblékání je vhodný i do města, protože design zimního oblečení je skvělý na všechny aktivity. Aby vám zimní bundy i kalhoty vydržely dlouho funkční, nezapomeňte na jejich patřičnou péči. Nejdůležitější je správné praní i sušení. Vždy se řiďte pokyny uvedenými na štítku. Důležité je rovněž po sezóně správně zimní oblečení uskladnit.

Pánská třívrstvá zimní bunda Metrix

Česká outdoorová značka vás nezklame

Pokud stále přemýšlíte o vhodné značce, pak vsaďte na Kilpi. Jedná se o předního českého výrobce outdoorového oblečení. Nakoupíte u nich kvalitní zimní bundy i kalhoty, které vás ochrání před sněhem, mrazem i větrem, ale také mikiny nebo batohy. Vybírat můžete z široké nabídky zboží a věřte, že s tímto kvalitním oblečením vás zima už nikdy a nikde nezaskočí.

Sledujte nás na Facebooku!

Buďte s námi stále v kontaktu!
Každodenní porce exotiky, ale i domácích krás na vaše obrazovky!