Ochutnejte Česko a dopřejte si na Vaší dovolené pořádně kulinářské zážitky. Pokud máte rádi grilování a guláš party dopřejte si chaty k pronájmu. Pokud se rádi necháte obsluhovat a chcete přitom ochutnat vínko vyberte se na Jižní Moravu, kde najdete výborné ubytování na Jižní Moravě za nízké ceny s nabídkou degustaci vín z dané oblasti. Po parádní ochutnávce vín se vyberte poznávat historické městečko Lednice. Pokud zde chcete strávit více jako jen jednodenní výlet, pěkné apartmány či penziony najdete v sekci ubytování Lednice.

Jan Maria je luxusní čtyřhvězdičkový hotel v Ostravě s bohatou nabídkou služeb

V současné době je poměrně obtížné sehnat spolehlivé zařízení, které by vám poskytlo perfektní zázemí pro narozeninovou oslavu, svatební hostinu či jinou výjimečnou událost. Pokud potřebujete restauraci, která má k dispozici také ubytování, zaměřte se na hotely. Usnadníme vám hledání prostorů v Ostravě a v následujících řádcích vám představíme proslulý čtyřhvězdičkový hotel Jan Maria.

Jakmile do vyhledávače zadáte fráze jako „hotel Ostrava“ či „luxusní restaurace Ostrava“, sice se vám zobrazí několik možností, ovšem ne všechny vám budou vyhovovat svým interiérem, vybavením či nabídkou služeb.

Jan Maria je hotel s restaurací dohromady

Pokud hledáte krásné místo pro svůj výjimečný den, tak se vám pod dotazem „svatba Ostrava“ nabídne i exkluzivní hotel Jan Maria. Profesionální personál vám připraví svatbu snů. Součástí hotelu je sál s kapacitou 50 osob a restaurace s kapacitou 50 osob. V případě, že plánujete svatbu pod širým nebem, tak venkovní posezení má kapacitu také 50 osob. V podstatě se nemusíte o nic starat, protože restaurace Ostrava vám zjistí vše, co potřebujete, navíc vám jako novomanželům poskytne zdarma ubytování v luxusním apartmánu s rohovou vanou. Svatební koláče, cukroví, dorty i květinovou výzdobu si můžete přinést vlastní, s tím nemá restaurace vůbec žádný problém.

Co ještě hotel Jan Maria nabízí?

Hotel myslí také na zábavu, a proto má k dispozici bowling Ostrava. Připravené jsou osvětlení bowlingové dráhy, které poslouží jak na firemních akcích, tak i na oslavách s přáteli. Jestliže chcete využít služeb hotelu, kontaktujte ho buď telefonicky, nebo e-mailem. Ale rezervaci ubytování, stolu i bowlingu můžete provést přímo přes stránky hotelu, kde najdete pod nabídkou Rezervace formulář.

Sledujte nás na Facebooku!

Buďte s námi stále v kontaktu!
Každodenní porce exotiky, ale i domácích krás na vaše obrazovky!