Ochutnejte Česko a dopřejte si na Vaší dovolené pořádně kulinářské zážitky. Pokud máte rádi grilování a guláš party dopřejte si chaty k pronájmu. Pokud se rádi necháte obsluhovat a chcete přitom ochutnat vínko vyberte se na Jižní Moravu, kde najdete výborné ubytování na Jižní Moravě za nízké ceny s nabídkou degustaci vín z dané oblasti. Po parádní ochutnávce vín se vyberte poznávat historické městečko Lednice. Pokud zde chcete strávit více jako jen jednodenní výlet, pěkné apartmány či penziony najdete v sekci ubytování Lednice.

Jarní Praha je nádherná, stejně jako ubytování v Hotelu Republika

Pokud přemýšlíte o návštěvě našeho hlavního města, pak věřte, že jaro je tou nejkrásnější dobou. Turistů je tady sice v kteroukoliv roční dobu hodně, ale na jaře si užijete jedinečnou romantickou atmosféru rozkvetlých stromů na Petříně i krásnou historii města.

Jedinečný pohled

Pětřín je 327 metrů vysoký a jeho nejtypičtějším bodem je Petřínská rozhledna, která je pro veřejnost otevřena od roku 1891. Na Petřínský vrch se můžete dostat lanovkou, my vám ale doporučujeme vyšlápnout si tento nevelký kopeček po svých. Půjdete právě krásnou alejí stromů, které na jaře poskytují jedinečný a nezapomenutelný výhled. Kromě Petřínské rozhledny zde navštivte také zrcadlové bludiště s 35 obyčejnými a 15 zkreslujícími zrcadly a Štefánikovu hvězdárnu. Právě zde si můžete užít denní i noční pozorování oblohy. Na Petříně se nachází Vrbovská zahrada – jedna z nejkrásnějších barokních zahrad, kde si odpočinete na lavičce, nebo si můžete udělat piknik na trávě. Za návštěvu stojí určitě i Strahovský klášter či Letohrádek Kinských.

Pokud už budete na Petříně, pak si rozhodně nenechejte ujít návštěvu Pražského hradu a gotické katedrály svatého Víta, který je dohromady s historickým jádrem města zapsán mezi památky UNESCO. I zde se nachází krásná zahrada, která na jaře kvete vším možným. Jestliže hledáte v Praze romantiku, pak si určitě prohlédněte Zlatou uličku.

Hotel v samém srdci Prahy

Jestliže hledáte ubytování, ze kterého byste měli jen „pár“ kroků ke všem těmto památkám, pak se ubytujte v samém srdci Prahy u Staroměstského náměstí. Hotel Republika nabízí komfort i eleganci a je tak ideálním místem pro relaxaci i poznávání krás Prahy bez jakékoliv nutnosti využít dopravu.

Na své dovolené nebo prodlouženém víkendu si musíte i pořádně odpočinout a právě proto, je Hotel Republika tím nejlepším místem. K relaxaci vám nabízí kvalitní saunu Klafs nebo sportovní stroje Technogym. S partnerem se můžete naložit do dřevěné vířivé kádi, či si dopřát aromaterapeutickou lázeň a masáž od profesionálních masérů. Po tom všem si dopřejte skvělé jídlo, které Restaurace Republika nabízí. Zkrátka co víc si přát.

Sledujte nás na Facebooku!

Buďte s námi stále v kontaktu!
Každodenní porce exotiky, ale i domácích krás na vaše obrazovky!