Ochutnejte Česko a dopřejte si na Vaší dovolené pořádně kulinářské zážitky. Pokud máte rádi grilování a guláš party dopřejte si chaty k pronájmu. Pokud se rádi necháte obsluhovat a chcete přitom ochutnat vínko vyberte se na Jižní Moravu, kde najdete výborné ubytování na Jižní Moravě za nízké ceny s nabídkou degustaci vín z dané oblasti. Po parádní ochutnávce vín se vyberte poznávat historické městečko Lednice. Pokud zde chcete strávit více jako jen jednodenní výlet, pěkné apartmány či penziony najdete v sekci ubytování Lednice.

Ještě nevíte kam na víkend či dovolenou? Máme skvělý tip!

Chcete si odpočinout, změnit prostředí, ale nemůžete se rozhodnout kam vyrazit? A co zkusit Luhačovice? Do Luhačovic se dnes nejezdí jen za léčením, ale zdejší podmínky uspokojí návštěvníky turisticky, sportovně i společensky založené.

Lázně vděčí za svůj věhlas především díky minerálním pramenům. V Luhačovicích vyvěrá 6 přírodních pramenů a desítky pramenů navrtaných. Nejznámějším a nejvýznamnějším pramenem je pramen Vincentka.

Aktivní odpočinek

Pro turistiku jsou v Luhačovicích vytvořeny speciální okruhy po okolí s přírodní scenérií. Tyto okruhy jsou vhodné pro pěší turistiku i výlety na kolech.

Sportovní možnosti jsou opravdu pestré, v nabídce najdete tenis, kuželky, bowling, squash, minigolf, fitness centra, cyklistika, turistika, koupání (koupaliště v Luhačovicích, přehrada v Pozlovicích, kryté bazény v okolních hotelech) a rybolov.

Nechejte se rozmazlovat..

Sport je určitě skvělá a zdravá volba jak trávit část dovolené, ale jak se říká, všeho moc škodí. Nechejte se také rozmazlovat, po náročné turistice vám sauna či wellness udělá určitě dobře. Ubytovat se můžete ve wellness hotelu Pohoda, který je umístěn v Pozlovicích u Luhačovic. K regeneraci zdraví a příjemné relaxaci slouží moderně vybavené relaxační a wellness centrum s plaveckým bazénem, whirpoolem a saunovým světem. Příjemná atmosféra hotelu je zárukou odpočinku a rodinné pohody.K dalším výhodám patří výborná gastronomie a vynikající přístup.Součástí hotelové restaurace je bar, dětský koutek a letní terasa.

K aktivnímu programu pro celou rodinu patří procházky a jízda na kole, hotel má vlastní půjčovnu kol. Vhodně volené trasy uspokojí i náročné turisty a cykloturisty. U přehrady si přijdou na své milovníci vodních sportů a rybaření. Hotel Pohoda leží 2 km od lyžařského vleku a v létě se lze v blízkosti hotelu projet na koni.

Sledujte nás na Facebooku!

Buďte s námi stále v kontaktu!
Každodenní porce exotiky, ale i domácích krás na vaše obrazovky!