Ochutnejte Česko a dopřejte si na Vaší dovolené pořádně kulinářské zážitky. Pokud máte rádi grilování a guláš party dopřejte si chaty k pronájmu. Pokud se rádi necháte obsluhovat a chcete přitom ochutnat vínko vyberte se na Jižní Moravu, kde najdete výborné ubytování na Jižní Moravě za nízké ceny s nabídkou degustaci vín z dané oblasti. Po parádní ochutnávce vín se vyberte poznávat historické městečko Lednice. Pokud zde chcete strávit více jako jen jednodenní výlet, pěkné apartmány či penziony najdete v sekci ubytování Lednice.

Kam za wellness pobytem v České republice?

Vánoce uběhly jako voda a za dveřmi co chvíle nás čekají další svátky – Velikonoce. Velikonoční pobyty jsou vždy velmi oblíbené. Velikonoční pobyty vybízejí k tomu nesedět doma a podniknout zajímavé výlety ať už v zahraničí nebo u nás doma. Dovolená na Velikonoce je skvělý plán, jak se nechat inspirovat. Pro všechny, kteří chtějí dokonale vypnout a dopřát si pořádný wellness jsou v nabídce různé wellness pobyty. Co tak vyrazit do Středočeského kraje na wellness pobyt? Co všechno nabízí wellness Středočeského kraje?

Co nám nabízí Středočeský kraj?

Střední Čechy – údolí lemované pískovými skalami, různé krasové oblasti, přehrady, hrady, zámky a samozřejmě úžasné wellness pobyty.

Středočeský kraj díky své výhodné lokalitě je dostupné pro všechny návštěvníky. Za hlavní wellness město můžeme považovat město Poděbrady. Lázeňské město Poděbrady nabízí mnoho parků, cukráren, kaváren či minerálních pramenů.

Wellness procedury

Mezi nejoblíbenější wellness procedury patří

  • Parafínové zábaly

Parafínové zábaly zanechají vaši pokožku pružnou a hladkou. Parafín je totiž speciální vosk, který je získaný z ropy a obohacený o vitamin E. Parafín prohřívá, uvolňuje, regeneruje a zvyšuje krevní oběh.

  • Masážní lehátka

Masážní lehátka snižují svalové napětí, zvyšují krevní oběh, snižují hladinu toxických látek ve svalech a mnoho dalšího.

  • Masáže

– Baňkování,

– Masáž lávovými kameny,

– Masáž chodidel, těla, obličeje,

– Medové detoxikace

– Aromaterapeutické

Ubytovat v Poděbradech se můžeme v různých hotelech či penzionech. Mnoho hotelů nenabízí jen wellness ale i zábavu či sportovní vyžití (tenis, golf, in-line bruslení, cyklistika a podobně).

Benešov

Benešov kromě wellness pobytů nabízí i hustou síť pěších a cyklistických tras. Dále různé památky jako – známé Jawa muzeum či benešovský pivovar.

Relaxujte už při výběru pobytu na Spa.cz

Sledujte nás na Facebooku!

Buďte s námi stále v kontaktu!
Každodenní porce exotiky, ale i domácích krás na vaše obrazovky!