Když na hory, tak v kvalitním outdoorovém oblečení

Každý milovník hor ví, že outdoorové vybavení je velmi důležité k tomu, aby si výlety pořádně užil. Nepromokavé boty, bunda, ale také pořádný spacák či stan. Neměli byste ale zapomínat ani na outdoorové kalhoty, které se pro někoho mohou zdát jako nepodstatným kusem oblečení, avšak i je byste měli vybírat s rozvahou.

Obecně lze říci, že outdoorové kalhoty se dělí na letní a zimní.

  • Letní jsou vyrobeny z lehkého a rychleschnoucího materiálu bez podšívky. Mají několik kapes a ve většině případů odepínací nohavice. V místech, kde jsou kalhoty více namáhány, je materiál silnější.
  • Zimní kalhoty bývají několikavrstvé. Nohavice jsou celorozepínací po bocích, což zajišťuje možnost jejich oblečení bez vyzutí. Současně mají teplejší podšívku. Zadek a kolena je znovu zesílen, aby tato místa odolaly odření.

Zda potřebujete letní nebo zimní kalhot se rozhodněte sami, věřte však, že vás budou chránit proti větru, chladu i dešti. Při výběru myslete rovněž na to, aby byly funkční, cenově dostupné a samozřejmě, aby se vám líbily a byly pohodlné. Přece jen se v nich chystáte chodit dlouhé hodiny v ne vždy jednoduchém terénu. Vhodný materiál a střih je důležitý, stejně jako značku, kterou si vyberete. Proto zkuste outdoorové oblečení značky Kilpi. Patří totiž k českému výrobci oblečení do přírody, který distribuuje své zboží do celého světa.

Kilpi – kvalitní společník do přírody

Značka Kilpi je opravdu velmi kvalitní a má také vlastní závodní tým, který sportovci nazývají Kilpi Racing Team. V tomto týmu jsou například Petra Pastorová – několikanásobná vítězka pražského maratonu či horolezkyně Daniela Kroulíková. Jedná se o to, že tito vybraní sportovci testují všechny produkty a aktivně se rovněž podílí na jejich vylepšování a vývoji předtím než se dostanou k zákazníkovi. Právě proto je značka Kilpi jedinečná a opravdu skvělá pro všechny sporty. Ať se rozhodnete vybrat oblečení na hory nebo pro nákup nové běžecké bundy. V jejich nabídce naleznete také specializované batohy pro běhání a cyklistiku i stylové sportovní brýle vyrobené z lehkého polykarbonátu. Poznejte kvalitu značky Kilpi na vlastní kůži i vy, uvidíte, že nebudete litovat.

Pokud by vás zajímalo, jak  Kilpi testuje běžeckou kolekci, pak se mrkněte na video.

Sledujte nás na Facebooku!

Buďte s námi stále v kontaktu!
Každodenní porce exotiky, ale i domácích krás na vaše obrazovky!