Lákají vás first minute zájezdy? Proč ne, můžete ušetřit

Léto je ještě daleko, ale to vůbec neznamená, že si dovolenou u moře nemůžete vybrat už dnes. Se zájezdy first minute totiž nejen ušetříte své peníze, ale získáte i jiné výhody.

Díky first minute máte široký výběr, kde trávit svou dovolenou

Se zájezdy last minute má skoro každý z nás nějakou zkušenost. Plusem těchto zájezdů je jejich snížená cena, avšak velkou nevýhodou je fakt, že se musíte rozhodnout na poslední chvíli a výběr není vždycky tak velký, jak by si člověk představoval. Zkuste to letos naopak a vyzkoušejte všechny klady zájezdů first minute. Výběr je opravdu velký a proto na vás čeká například Egypt, Řecko, Španělsko, ale i mnohé exotické destinace.

Výhody first minute zájezdů

Pokud tento typ dovolené objednáte, pak věřte, že se zde slevy pohybují v desítkách procent z původní ceny. Což se opravdu vyplatí. Stejně jako široký výběr. K dispozici máte celou nabídku. Můžete si tak vybrat přesně podle svého gusta a nemusíte brát to, co takzvaně zbylo. Přesně jak tomu ve většině případů bývá u zájezdů na poslední chvíli. Objednat takovou dovolenou se vyplatí i v případě, že plánujete vyrazit ve větší skupině lidí. Při zahájení prodeje zájezdů je totiž k dispozici dost volných míst.

Tento typ zájezdů nevyžaduje vysoké zálohy

Mýtus, že cestovní kanceláře u first minute zájezdů požadují vysoké zálohy, jsou dávno pryč. V mnoha případech jde o malé částky, někdy dokonce jen 1 000 Kč na osobu. Což není opravdu mnoho.

Užijte si veškeré výhody cestování se zájezdy na první chvíli. Uvidíte, že budete nadšení a vyplatí se vám to!

Sledujte nás na Facebooku!

Buďte s námi stále v kontaktu!
Každodenní porce exotiky, ale i domácích krás na vaše obrazovky!