Ochutnejte Česko a dopřejte si na Vaší dovolené pořádně kulinářské zážitky. Pokud máte rádi grilování a guláš party dopřejte si chaty k pronájmu. Pokud se rádi necháte obsluhovat a chcete přitom ochutnat vínko vyberte se na Jižní Moravu, kde najdete výborné ubytování na Jižní Moravě za nízké ceny s nabídkou degustaci vín z dané oblasti. Po parádní ochutnávce vín se vyberte poznávat historické městečko Lednice. Pokud zde chcete strávit více jako jen jednodenní výlet, pěkné apartmány či penziony najdete v sekci ubytování Lednice.

Mauricius je ostrov s nejkrásnějšími plážemi

Zima se pomalu blíží, ale vy cítíte, že se ještě nechcete vzdát léta a sluníčka? Ani nemusíte, protože si ho můžete užít klidně i v zimních měsících. Stačí vyrazit na exotickou dovolenou. Nabídek je samozřejmě spousta, my vám ale dneska představíme krásný ostrov Mauricius.

Mauricius je jedním z nejznámějších tropických ostrovů v Indickém oceánu. Je vulkanického původu a leží necelých 1 000 km od Madagaskaru. Mauricius měří od severu k jihu 58 km a od východu k západu 47 km. Celý je obklopen korálovým útesem a na plážích vás čeká bílý písek i nádherně modrý a teplý oceán tyrkysové barvy.

V hlavním městě je přes den ruch

Hlavním městem je Port Louis, které najdete na severovýchodním pobřeží. Jedná se o celkem velké město s klasickým pouličním ruchem. Večer a v noci se však všechno kolem uklidňuje, až na nábřeží Le Caudan Waterfront. Právě tady se nachází velké množství barů, restaurací i kasin.

Mauricius – pláže

Vydejte se na nejkrásnější pláže

Mauricius sice leží u afrických břehů, je ale velmi ovlivněn britským i francouzským způsobem života. A i když se to na první pohled nezdá, není ještě tolik turistický. Má mnoho přírodních pokladů, avšak nejvíce se proslavil svými nádhernými plážemi. Nejkrásnější uvidíte na severu ostrova v Grand Bay nebo Pereybere. Ani na západě nepřijdete o hezkou podívanou. Oblíbeným místem je v této části dlouhá pláž Flic-an-Flac. Na severní straně ostrova se vydejte navštívit také Akvárium, zříceninu Balaclavu, muzeum nebo botanickou zahradu.

Na dovolenou se vydejte s Rudolf Reisen

Dovolená na Mauriciu je opravdu nádherná, a díky cestovní agentuře Rudolf Reisen si ji můžete dopřát i vy.  Právě tato cestovní agentura se zaměřuje na exotické dovolené. Vydat se s nimi můžete také na Kubu, Maledivy, do Mexika nebo Dominikánské Republiky. Pokud se rozhodnete pro Mauricius, určitě nebudete litovat. Vybírat můžete z celé řady termínů i druhů ubytování. Záleží jen na vás, co vám nejvíce vyhovuje.

Sledujte nás na Facebooku!

Buďte s námi stále v kontaktu!
Každodenní porce exotiky, ale i domácích krás na vaše obrazovky!