Ochutnejte Česko a dopřejte si na Vaší dovolené pořádně kulinářské zážitky. Pokud máte rádi grilování a guláš party dopřejte si chaty k pronájmu. Pokud se rádi necháte obsluhovat a chcete přitom ochutnat vínko vyberte se na Jižní Moravu, kde najdete výborné ubytování na Jižní Moravě za nízké ceny s nabídkou degustaci vín z dané oblasti. Po parádní ochutnávce vín se vyberte poznávat historické městečko Lednice. Pokud zde chcete strávit více jako jen jednodenní výlet, pěkné apartmány či penziony najdete v sekci ubytování Lednice.

Nádherné hory i skvělé ubytování, to jsou Jeseníky

Milujete turistiku a toužíte při vašich cestách pokaždé poznat jiný kout našich krásných hor? Pokud ano, pak pro vás máme skvělý tip na dovolenou, nebo jen prodloužený víkend. A tím jsou Jeseníky. Jádrem těchto nádherných hor je Hrubý Jeseník, který spolu s Rychlebskými horami, Kralickým Sněžníkem a Nízkým Jeseníkem tvoří Jesenickou oblast. Nejvyšším bodem je Praděd se svou nadmořskou výškou 1491 m n. m.

Klidné ubytování v Koutech nad Desnou

Jeseníky mají opravdu co nabídnout. Vyberete si zde z mnoha pěších výletů, stejně jako z celé řady ubytování. Pokud ovšem hledáte komfort s veškerým vybavením včetně sauny, bazénu či vířivky, měli byste zvolit ubytování v Koutech na Desnou. Právě zde najdete malebné roubenky Annaberg ležící přímo v srdci Jeseníků pod Červenohorským sedlem. Krásný rekreační areál tak nabízí skvělé strategické místo pro celou řadu výletů s výhodou klidného a slunného odpočinku.

Vyrazte na pěší výlet i kolo

Vydejte se navštívit Přečerpávací vodní elektrárnu Dlouhé stráně, lázeňskou obec Karlova Studánka nebo papírnu ve Velkých Losinách. Pro milovníky cyklistiky tato oblast nabízí bohatý výběr cyklotras. Náruživí cyklisté, kteří mají rádi dlouhé výlety i větší převýšení, si mohou vyšlápnout na Tetřeví chatu i Videlské sedlo. Kouty nad Desnou jsou skvělým místem také pro rodiny s dětmi. V Loučné nad Desnou se nachází sportovní areál Kociánov s minigolfem, skateparkem i víceúčelovým hřištěm.

Jedinečné ubytování s mnoha výhodami

Samotné ubytování v areálu nabízí jedinečnou relaxaci jak v zimě, tak v létě. Areál tvoří dvě roubené chalupy a každá z nich poskytuje ubytování maximálně pro 16 osob s kompletně vybavenou kuchyňkou, obývacím pokojem a vlastní koupelnou. K dispozici vám jsou venkovní vyhřívaný bazén, terasa i gril. Vaše ratolesti jistě ocení dětské hřiště a trampolínu.

Pokud chcete poznat krásy Jeseníků a zároveň si odpočinout ve skvělém prostředí, určitě neváhejte a navštivte ubytování v Koutech nad Desnou ve stylových roubenkách Annaberg.

Sledujte nás na Facebooku!

Buďte s námi stále v kontaktu!
Každodenní porce exotiky, ale i domácích krás na vaše obrazovky!