Ochutnejte Česko a dopřejte si na Vaší dovolené pořádně kulinářské zážitky. Pokud máte rádi grilování a guláš party dopřejte si chaty k pronájmu. Pokud se rádi necháte obsluhovat a chcete přitom ochutnat vínko vyberte se na Jižní Moravu, kde najdete výborné ubytování na Jižní Moravě za nízké ceny s nabídkou degustaci vín z dané oblasti. Po parádní ochutnávce vín se vyberte poznávat historické městečko Lednice. Pokud zde chcete strávit více jako jen jednodenní výlet, pěkné apartmány či penziony najdete v sekci ubytování Lednice.

Objevte, kudy z nudy

Na výlet můžete vyrazit v kterémkoliv období. Jaro a léto nejsou žádnou výjimkou, právě naopak. Proto neseďte doma a objevte krásy naší republiky. Mnoho Čechů cestuje do zahraničí, ale vůbec netuší, co mají takzvaně „za rohem“. Pokud k nim patříte i vy, pak je na čase to změnit. Česká republika nabízí mnoho zážitků. Máme tady totiž krásná města, historii, nádhernou přírodu i mnoho zámků a hradů. Stačí si jen vybrat, co chcete zrovna zažít.

Tipy na výlety po Česku i Slovensku

Možná by vás lákalo každý víkend sbalit batoh a vydat se ven, jen nevíte, kam na výlet. Tak nezoufejte, protože právě pro vás jsou tady užitečné tipy na výlet, které najdete na webových stránkách tipykamnavylet.cz, a nebudete se muset smířit jen s Českou republikou, protože se zaměřují rovněž na cestování po Slovensku.

Stránku založila partička turistů, kteří publikují zajímavé, mnohdy bezplatné přírodní turistické cíle. Smyslem celého projektu je vzájemné sdílení informací i různých zkušeností lidmi. Takže by se dalo říci, že jsou to tipy na výlety od lidí pro lidi a takové zkušenosti jsou k nezaplacení.

Žádný výlet vám neuteče

V tuto chvíli na stránce najdete přes 2500 originálních výletů. Rovněž se zde nachází i přehledná mapa. Jestliže chcete být informování o zajímavých výletech včas, pak si můžete nechat zasílat emailové upozornění na nové tipy na výlety. A to buď ze svého kraje, kde bydlíte, nebo zkrátka z míst, která vás zajímají. Pokud o email nemáte zájem, pak se přihlaste na jejich facebookovou stránku (facebook.com/Tipykamnavylet/), a budete tak pravidelně vědět o aktuálních výletech.

Skvělou výhodou těchto stránek je možnost se aktivně podílet na jejich rozšiřování, a to psaním svých tipů kudy z nudy či komentováním již přidaných výletů. Je tady i možnost si vydělat, o tom se dozvíte více na tipykamnavylet.cz/100-vydelek-z-reklamy-pro-vas-vyletniky-turisty-redaktory-2009.

Nenuďte se doma, navštivte Tipykamnavylet.cz, vyberte si ten nejideálnější pro vás a vyrazte ven objevovat nová místa a zažít zábavu!

Sledujte nás na Facebooku!

Buďte s námi stále v kontaktu!
Každodenní porce exotiky, ale i domácích krás na vaše obrazovky!