Ochutnejte Česko a dopřejte si na Vaší dovolené pořádně kulinářské zážitky. Pokud máte rádi grilování a guláš party dopřejte si chaty k pronájmu. Pokud se rádi necháte obsluhovat a chcete přitom ochutnat vínko vyberte se na Jižní Moravu, kde najdete výborné ubytování na Jižní Moravě za nízké ceny s nabídkou degustaci vín z dané oblasti. Po parádní ochutnávce vín se vyberte poznávat historické městečko Lednice. Pokud zde chcete strávit více jako jen jednodenní výlet, pěkné apartmány či penziony najdete v sekci ubytování Lednice.

Odpočívejte ve wellness hotelu v Martinicích

Prázdniny sotva skončily, ale vy máte pocit jako byste žádnou dovolenou neměli? Potřebujete si odpočinout, načerpat sílu, zlepšit náladu a celkově se zregenerovat? Pak rozhodně vyrazte na příjemné místo, kde zapomenete na všechny starosti i problémy. A kam vás to posíláme? No přece na wellness. Je to totiž skvělé místo pro relaxaci, a to ať se rozhodnete odpočívat sami, s přáteli nebo s rodinou. Vyrazit pak můžete na týden nebo jen na víkend.

Většina lidí je ve stresu, pociťuje napětí a únavu. Dnešní doba je zkrátka hektická a jen málo lidí to má jinak. Jestliže pociťujete i vy, že je toho na vás hodně, věřte, že potřebujete pořádný odpočinek. A ne jen jednu či dvě hodiny spánku navíc. A tím pravým je právě zmíněný wellness, který si nejvíce užijete ve wellness hotelu, kde o vás bude postaráno jako v lázních. A kam do takového hotelu vyrazit? Tím pravým je Equitana Hotel Resort.

Relaxujte v sauně

Equitana Hotel Resort nabízí široké wellness služby

Equitana Hotel Resort najdete v Martinicích nedaleko Příbrami a nabízí vám širokou škálu služeb i dalších aktivit. V jejich moderním wellness centru najdete bazén, jakuzzi vanu i Kneippův chodník. Odpočinete si v parní lázni, načerpáte sílu ve finské sauně nebo i infrasauně. Veškeré tyto aktivity vás zbaví stresu a dodají vám potřebnou energii.

Pomůže vám jízda na koni i procházky do přírody

Pobyt v tomto wellness hotelu a pasivní odpočinek zkombinujte s tím aktivním. Využít tady totiž můžete jízdu na koni, a to i když jste úplní začátečníci nebo pokročilí jezdci. Jízdy vám budou vždy stanoveny na míru a přesně podle vašich přání. Podívejte se na svět z hřbetu koně, uvidíte, že to stojí za to. Hotel leží v hezkém okolí, a proto dobijete potřebnou energii i při vycházkách do přírody či jízdě na kole.

Equitana Hotel Resort nabízí i jízdy na koních

Vše na míru podle vašich představ

Pojďte si pořádně odpočinout a vyberte si některý z wellness balíčků. Pokud byste přece jen nenašli pobyt, který by vám vyhovoval, rádi vám připraví vše podle vašich představ. Stačí hotel jen kontaktovat na www.equitana.cz.

Sledujte nás na Facebooku!

Buďte s námi stále v kontaktu!
Každodenní porce exotiky, ale i domácích krás na vaše obrazovky!