Ochutnejte Česko a dopřejte si na Vaší dovolené pořádně kulinářské zážitky. Pokud máte rádi grilování a guláš party dopřejte si chaty k pronájmu. Pokud se rádi necháte obsluhovat a chcete přitom ochutnat vínko vyberte se na Jižní Moravu, kde najdete výborné ubytování na Jižní Moravě za nízké ceny s nabídkou degustaci vín z dané oblasti. Po parádní ochutnávce vín se vyberte poznávat historické městečko Lednice. Pokud zde chcete strávit více jako jen jednodenní výlet, pěkné apartmány či penziony najdete v sekci ubytování Lednice.

Oslavte velikonoční svátky v Praze

Praha je skvělým cílem nejen pro rodiny s dětmi, ale také pro páry nebo jednotlivce. Velikonoční prázdniny a sváteční dny volna jsou navíc velmi pádným důvodem k návštěvě hlavního města. Po zimním období se konečně probouzí jaro, přibývá kulturních akcí, ale stále ještě není Praha zaplněná zahraničními turisty. Co navštívit a kam vyrazit?

Pražský hrad a zahrady

Ještě před samotným plánováním výletů v naší metropoli je dobré si zajistit v Praze ubytování, protože o něj bývá velký zájem. Pak už jen stačí vyrazit na nejnavštěvovanější památku v České republice. Pražský hrad je jeden z největších hradních komplexů na světě. Rozhodně neopomeňte navštívit Starý královský palác, Baziliku sv. Jiří, ale projděte si určitě i Zlatou uličku s obchůdky. Odpočinout si naopak můžete v zahradách, které jsou bezplatně přístupné široké veřejnosti.

Letiště Václava Havla

Ranní cesta z penzionu Praha může vést také opačným směrem, a to na Letiště Václava Havla, kde mají návštěvníci unikátní možnost se seznámit s chodem letiště a dostat se dokonce až do těsné blízkosti letadel během exkurzí. Individuální exkurze jsou také vhodné pro rodiny s dětmi. Děti budou nadšené nejen z letadel, ale i ze samotného chodu na letišti nebo nejmodernější hasičské stanice v ČR. Místa na exkurzích lze pohodlně rezervovat online přímo z domova.

ZOO Praha

I do zoologické zahrady v Praze lze zakoupit vstupenky přes webovou aplikaci a bez fronty u pokladen tak můžete rovnou obdivovat nové přírůstky, jako jsou mláďata lemura katy, marabu afrického akrasky jávské či různých druhů želv. Obdivovat však můžete i další přírůstky z ciziny. Jedním z nejzajímavějších nově příchozích je samec bércouna, který je příslušníkem starobylé skupiny savců a naleznete jej v pavilonu Afrika spolu s dalšími obyvateli místní vnitřní expozice.

Sledujte nás na Facebooku!

Buďte s námi stále v kontaktu!
Každodenní porce exotiky, ale i domácích krás na vaše obrazovky!