Ochutnejte Česko a dopřejte si na Vaší dovolené pořádně kulinářské zážitky. Pokud máte rádi grilování a guláš party dopřejte si chaty k pronájmu. Pokud se rádi necháte obsluhovat a chcete přitom ochutnat vínko vyberte se na Jižní Moravu, kde najdete výborné ubytování na Jižní Moravě za nízké ceny s nabídkou degustaci vín z dané oblasti. Po parádní ochutnávce vín se vyberte poznávat historické městečko Lednice. Pokud zde chcete strávit více jako jen jednodenní výlet, pěkné apartmány či penziony najdete v sekci ubytování Lednice.

Permanentní make up – kurzy jsou pro vaši kariéru naprosto zásadní. Jak je vybrat?

Pokud se věnujete permanentnímu make upu, kurzy by měly být samozřejmou součástí vašeho profesního života. Obor kosmetických služeb se vyvíjí velmi rychle. V případě, že chcete v tomto odvětví obstát, musíte se vyvíjet spolu s ním. Vizážisté se musí neustále prakticky vzdělávat a osvojovat si nové technologie a postupy. Specializované kurzy, které vedou vynikající odborníci, jsou klíčem k trvalému úspěchu. Chcete patřit mezi špičku v oboru? V tom případě je tento článek určený právě vám. Dozvíte se v něm, jak vybrat lektora, díky kterému získáte sebevědomí, a pomůže vám kariérně růst.

Permanentní make up – kurz neděláte pouze kvůli certifikátu

Certifikáty jsou velmi důležité. Vzpomeňte si na počátky vašeho podnikání. Pokud jste postupovali v souladu s živnostenským zákonem, předložili jste akreditovaný certifikát nebo jiný dokument, který prokázal vaši odbornou způsobilost. To byl ale pouze začátek! Chcete udržet krok s konkurencí? Investujte do svého vzdělání. Nejde ale o to sbírat osvědčení jako na běžícím páse. Investujte své peníze moudře a dejte si na výběru vhodného kurzu záležet. Nabídka specializovaných lekcí pro začátečníky i pokročilé je velmi rozmanitá. Kurzy jsou nákladná záležitost, takže je jasné, že při výběru nechcete šlápnout vedle. V případě, že se nemůžete rozhodnout, přečtěte si pozorně následující kapitolu.

Na co si dát pozor

Než se rozhodnete a podáte si závaznou přihlášku, zahrajte si na detektiva. Ano, prověřit si všechny možnosti je časově náročné, ale vzhledem k vysokým cenám kurzů byste k výběru měli přistupovat zodpovědně.

4 základní faktory správného výběru:

  1. Kdo bude lekce vést? Vyučující by měl být profesionál s několikaletou praxí, který má přehled a ovládá nejnovější postupy. To samo o sobě ale nestačí. Talentovaný umělec nedokáže vždy předat své vědomosti dál. Nemusí mít se svými studenty trpělivost a nedokáže je správně motivovat. Proto nespoléhejte pouze na recenze klientek. Projděte si také dostupné recenze účastníků jeho předchozích kurzů. Recenze berte pouze jako vodítko. Vyjadřují subjektivní pocit zákazníka, který ne vždy odpovídá realitě. Nicméně platí, že negativní recenze je určitě lepší než vůbec žádná. Ideální jsou samozřejmě osobní reference a doporučení. Špičkový specialista, který je zároveň výborným učitelem, bude trefou do černého.
  2. Jaký bude program? Pořadatel by měl mít připravený detailní popis všech činností, které budete absolvovat. V případě, že vám něco není jasné, nebo se vám zdá, že je popis nedostatečný, ptejte se. Profesionálové budou na vaše dotazy reagovat obratem a vše vám podrobně vysvětlí. Ujistěte se, že budou k dispozici modelky, na kterých si budete moct vyzkoušet nové postupy. Velmi přínosné jsou i názorné ukázky zkušených vyučujících.
  3. Pro koho je kurz určen? Specializované lekce jsou rozděleny podle úrovně odbornosti účastníků. Pokud si nejste jisti, zda vaše aktuální odbornost odpovídá požadavkům pro přijetí do kurzu, neváhejte kontaktovat pořadatele.
  4. Co je zahrnuto v ceně? Na tento bod si dejte obzvláště velký pozor. Někteří pořadatelé neuvádějí celkovou cenu, případně ji uvádí bez DPH. Naopak řada lektorů zahrnuje do konečné ceny nejen lekce, ale také veškeré použité materiály. Samozřejmostí je zapůjčení přístrojů. Najmou pro každého účastníka modelky a dokonce zajišťují i bohaté občerstvení. Cenu ovlivňuje také renomé a zkušenosti vyučujícího.

Zpětná vazba zkušeného specialisty je k nezaplacení

Názor odborníka vás může posunout mílovými kroky kupředu. Díky lekcím si vytříbíte svou techniku a vychytáte mouchy. Specialista vám pomůže zbavit se nedostatků a vyzdvihne vaše přednosti, které pod jeho vedení ještě zdokonalíte.

Přesně toho dosáhnete prostřednictvím kvalitních vzdělávacích kurzů.

Díky tomuto článku už víte, jak při jejich výběru neudělat chybu.

A jaká je vaše osobní zkušenosti? Investujete do svého vzdělání pravidelně?

Budeme rádi, když se s námi podělíte o váš názor.

Sledujte nás na Facebooku!

Buďte s námi stále v kontaktu!
Každodenní porce exotiky, ale i domácích krás na vaše obrazovky!