Pět tipů na jarní rodinné výlety

Konečně nám začalo přát počasí. Je třeba toho využít, než začne období, kdy bude jenom pršet. Pokud přemýšlíte, kam s rodinou jet na výlet, máme pro vás hned několik tipů. Samozřejmě můžete nasednout na kolo a objet krásy České republiky na kole, ale kolo není pro všechny děti určené. Proto raději sedněte do auta a vyjeďte za krásami České republiky, které vám doslova budou brát dech.

Zamilujte se do akvaparků

Děti milují akvaparky! Je to místo, kde se vyřádí, kde poznají i kupu nových kamarádů. Akvaparky v dnešní době najdete takřka v každém velkém městě, oblíbený je zejména akvapark Aquapalace, který se nachází v našem hlavním městě – v Praze. Akvaparky jsou skvělé výlety především v době, kdy ustavičně prší.

Zoologické zahrady děti milují

Stejně jako akvaparky, tak i zoologické zahrady se nachází takřka v každém městě. Krásná zoo se nachází nejen v našem hlavním městě, ale taky ji najdeme například v Brně nebo ve Zlíně. Zejména zlínská zoologická zahrada se řadí k těm nejkrásnějším v České republice. O zvířata se zde starají se vší úctou, výběhy jsou zde takřka perfektní.

Zvídavé děti nadchnou muzea

Na území České republiky se nachází i mnoho muzeí, která jsou vhodná nejen pro rodiče, ale i pro zvídavé děti. V mnohých muzeích se často pořádá řada výstav, některé jsou například o hračkách či o nestárnoucích kreslených postavičkách, které děti moc dobře znají.

Oblíbené muzeum se nachází třeba v Ostravě, ovšem zdejší muzeum není to jediné, které stojí za navštívení.

Hrady a zámky pro princezny a prince

Samozřejmě nesmíme zapomenout na hrady a zámky, které jsou velice často navštěvované. Konečně jsou po dlouhé zimní pauze opět otevřené, proto se opět můžete během hezkých dnů vydat po stopách princezen a princů.

Výlety do přírody jsou pro děti ideální

Abyste děti dostali od počítačů či notebooků, vydejte se s nimi do přírody. Existuje mnoho krásných stezek pro turisty, které nejsou nijak náročné a které vedou na krásná místa.

Sledujte nás na Facebooku!

Buďte s námi stále v kontaktu!
Každodenní porce exotiky, ale i domácích krás na vaše obrazovky!