Romantika, luxus a relax v těsné blízkosti Karlštejna

Pojeďte si užít dovolenou, která díky úžasné poloze dává dnům volna zcela nový rozměr. Bydlet totiž budete v blízkosti našeho nejkrásnějšího hradu, a to dokonce mezi zdmi, které na břehu řeky Berounky stály dříve než samotný Karlštejn.

Luxus, na který budete dlouho vzpomínat

Do prostředí protkaného sílou historie a podmanivostí romantiky se dostane, když vyrazíte na dovolenou do hotelu Karlštejn. Nachází se na zeleném ostrově, jen kousek od břehů Berounky. Vznikl citlivou rekonstrukcí mlýna, který byl v místě postaven o necelých sto let dříve než velkolepý Karlštejn. Jen kdyby jeho zdi mohly vyprávět…

Ubytování v hotelu Karlštejn bezpochyby nadchne každého, všichni přece jen čas od času zatoužíme zažít relax a mít se prostě královsky. V hotelu vám to splní hned několikrát jinak. Pro nejnáročnější jsou připraveny luxusní pokoje The best room her & The best room his. Jejich vybavení tvoří velká manželská postel, designový nábytek, křišťálová světla, dubová podlaha a ozdobou je volně stojící vana Villeroy & Boch, další zajímavostí je prosklená moderní koupelna s dešťovou sprchou. Vše doplňuje ještě nádherný výhled z oken do okolí.

Hotel se pyšní 3 tituly a nabízí další zajímavá lákadla

Hotel Karlštejn se díky skvělé poloze a nádhernému vybavení i okolí stal už 3krát držitelem titulu svatební místo roku. Oblíbeným místem pro obřady i následné oslavy je zelený ostrov s altánem. K jeho dalším lákadlům patří domácí ZOO a relaxační centrum v areálu hotelu. Jeho součástí jsou finská sauna, whirlpool a fitness centrum. Můžete si ho dokonce pronajmout jen sami pro sebe.

A dalším bonusem je samotný Karlštejn a okolí, protože nabízí spoustu zajímavých výletů. K oblíbeným turistickým cílům patří Koněpruské jeskyně (více o nich zde) nebo lomy Amerika. Zážitkem bude i návštěva stylové hotelové restaurace, která se specializuje na pochoutky ze sladkovodních a mořských ryb. Více důvodů, proč se sbalit a vyrazit si na pár dní užívat intenzivní relax, už snad není potřeba, že?

Sledujte nás na Facebooku!

Buďte s námi stále v kontaktu!
Každodenní porce exotiky, ale i domácích krás na vaše obrazovky!