Jak se v Praze ubytovat chytře, levně a přitom komfortně?

Stále více lidí hledá právě v hlavním městě naší republiky víkendové pobavení. Ať vám jde jen o zábavu, kulturní zážitek nebo historické poznatky, Praha vás uspokojí po všech směrech. Pro víkendový pobyt si však musíte zajistit i přiměřené ubytování. Vyplatí se na pár dní více hotelový pokoj nebo apartmán? A kde se v Praze ubytovat, abyste si svůj víkend užili naplno? Vyzkoušejte kompromisy, kterých nebudete litovat.

Ubytujte se v centru Prahy, ať nepřijdete o nic důležitého

Ubytování na okraji Prahy není lukrativní už proto, že se vymaníte z centra dění. Pokud se však chcete ubytovat blízko centra, musíte počítat s vyšší cenou za ubytování. Existuje však ještě varianta, kterou nabízí hotel Praha přímo

v centru s uspokojivým komfortem a podstatně rozumnější cenou za ubytování. Můžete si dokonce vybrat mezi klasickými hotelovými pokoji a luxusními apartmány v nejvyšších patrech. Základním rozdílem je velikost pokojů a tedy rozhoduje nejen počet strávených dní v hotelu ale i počet lidí, kteří s vámi budou pobývat.

Využijte domácí pohodu moderního apartmánu

Zatímco pro větší skupinu lidí, partnery nebo rodiny se více hodí apartmán, pokud cestujete sami nebo jen s jedním blízkým člověkem, bohatě vám postačí klasický hotelový pokoj. Ubytování v centru Prahy má pak tu výhodu, že nepřijdete o nic důležitého. Můžete uspořádat celodenní výlet po památkách Prahy (několik tipů na výlety po Praze i mimo ni najdete zde) a večer se jít bavit do jednoho z místních klubů, aniž byste museli později cestovat přes celé město do svého hotelu. V komfortním hotelu pak jistě oceníte odpočinek a soukromí i přes blízkost všeho kulturního dění.

Hotel v Praze nabízí služby, které byste jinde těžko hledali

Velkou výhodu představuje i hotelová restaurace v japonském stylu, která je vynikající alternativou pro nevšední stravování. Využít můžete i služeb masérky či kadeřnice. Díky blízkosti metra i zastávek městské hromadné dopravy nemusíte utrácet za předražené taxi služby, pokud se rozhodnete vyrazit na výlet po Praze. Za zmínku také stojí hotelové konferenční prostory, které jsou využitelné pro pořádání firemních akcí, soukromých rautů nebo přednášek a školení. S technicky plně vybaveným moderním prostředím nebudete mít s uspořádáním úspěšné konference žádnou větší práci.

Sledujte nás na Facebooku!

Buďte s námi stále v kontaktu!
Každodenní porce exotiky, ale i domácích krás na vaše obrazovky!