Ochutnejte Česko a dopřejte si na Vaší dovolené pořádně kulinářské zážitky. Pokud máte rádi grilování a guláš party dopřejte si chaty k pronájmu. Pokud se rádi necháte obsluhovat a chcete přitom ochutnat vínko vyberte se na Jižní Moravu, kde najdete výborné ubytování na Jižní Moravě za nízké ceny s nabídkou degustaci vín z dané oblasti. Po parádní ochutnávce vín se vyberte poznávat historické městečko Lednice. Pokud zde chcete strávit více jako jen jednodenní výlet, pěkné apartmány či penziony najdete v sekci ubytování Lednice.

Sexuální turistika

Cestování je oblíbeným koníčkem mnoha lidí z celého světa. A není divu. Poznávání nových míst, objevování přírodních krás planety Země, zkoumání různých architektonických památek či gastro zážitky s rozličnými druhy kuchyní – to vše k cestování neodmyslitelně patří. Velká část cestovatelů však stojí zejména o poznávání nových lidí a kultur. A to na vlastní kůži. I když je sexuální turistika stále oblíbenější, není výsadou jen posledních let. Výlety za erotikou jsou totiž staré jako sex sám, pouze už nejsou tabu a více se o nich mluví. Celý tento byznys je umocňován globalizací a zbohatnutím západní civilizace. Finanční propast mezi rozvojovými zeměmi a západem je někdy opravdu markantní a sexuální turistika jim tak přináší snadný zisk.

Nový kraj, nový mrav

Cestování, jehož hlavním cílem jsou sexuální dobrodružství, již dávno není pouze výsadou mužů, ale také velká část žen (zejména ve středním věku) se na dovolené nechává ráda potěšit. S postupující emancipací a feminismem je stále více nezávislých a svobodných žen, které touží po rozptýlení. Co přesně muži i ženy hledají?

Někdy je za tím čistá zvědavost či touha po změně. Mnoho mužů i žen si tímto způsobem řeší frustraci ze svého již ne zcela fungujícího vztahu nebo touží po věcech a praktikách, které jejich partner či partnerka odmítá. Svou roli také hrají sporné či nelegální aktivity, které v ostatních zemích mohou být povolené. Muži se chtějí kochat krásnými a štíhlými Asiatkami, které jsou připravené splnit jim každé přání. Ženám jde potom zejména o pozornost, hýčkání a zahnání osamělosti. Nic nepozvedne ženě sebevědomí tolik, jako exotický krasavec, který ji celý den zahrnuje lichotkami.

Kam za zážitky

Mezi rájem pro muže a rájem pro ženy je propastný rozdíl. Pánové nadále dávají přednost Asii, nejoblíbenějšími destinacemi jsou Thajsko či Filipíny. Dále vedou Brazílie, Kuba, Dominikánská republika nebo Nizozemí. Ženy naopak Asie vůbec neláká. Už jen proto, že ideál ženské krásy leží trochu jinde. Nejoblíbenější zemí, kde je mladých mužů nadbytek, jsou tak Egypt, Turecko či Tunisko nebo africká Keňa. Své zde hraje i islámská víra, která zakazuje ženám mít sex před svatbou. Žádostivých, snaživých a opálených mladíčků je tu proto velké množství a sex je více než lehce dostupný.

Dominikánská republika

Opatrnost je na místě

Výlety za erotikou mají i své stinné stránky. Pokud opomeneme morální aspekt, o kterém by se dalo hodiny diskutovat, zvláště v rozvojových zemích je nebezpečí, že si z dovolené dovezete více, než jen příjemné zážitky. Proto je potřeba se chránit a provozovat bezpečný sex, i když ani ochrana není zárukou bezpečí. Další nástraha číhá v podobě emocí. Zatímco muži mají většinou přesně dané, co chtějí, a přistupují k celé záležitosti jako k obchodu, ženám občas celou situaci zkomplikují city a je mnoho případů, kdy si žena dovezla dovolenkový románek domů a najednou přišlo hořké vystřízlivění. Pro mnoho mužů je totiž movitější osamělá žena doslova vstupenkou k lepšímu životu, které se mnohdy neváhají chopit.

Erotika bez rizika

Netradiční erotické zážitky a zkušenosti nejsou jenom výsadou cestování do jiných zemí, ale můžete si je naplno užít i zde v Česku. Dokonce formou, která je naprosto bez rizika. A to vše prostřednictvím erotických masážních salonů. Erotická masáž vás totiž vtáhne do atmosféry dalekých krajin, poznáte jiné praktiky, posílíte své sebevědomí, ale také uděláte něco pro své zdraví. Velmi oblíbená je tantrická masáž, která odhaluje úplně jiný rozměr intimity, která se soustřeďuje nejen na fyzično, ale také na duchovno. Oblíbená je také mýdlová masáž, která účinně odbourává stres nebo nuru masáž, masáž joni, masáž lingamu nebo například masáž pro páry, kde si můžete slastné okamžiky užít spolu s partnerem a načerpat nové zkušenosti a zážitky.

Sledujte nás na Facebooku!

Buďte s námi stále v kontaktu!
Každodenní porce exotiky, ale i domácích krás na vaše obrazovky!