Ochutnejte Česko a dopřejte si na Vaší dovolené pořádně kulinářské zážitky. Pokud máte rádi grilování a guláš party dopřejte si chaty k pronájmu. Pokud se rádi necháte obsluhovat a chcete přitom ochutnat vínko vyberte se na Jižní Moravu, kde najdete výborné ubytování na Jižní Moravě za nízké ceny s nabídkou degustaci vín z dané oblasti. Po parádní ochutnávce vín se vyberte poznávat historické městečko Lednice. Pokud zde chcete strávit více jako jen jednodenní výlet, pěkné apartmány či penziony najdete v sekci ubytování Lednice.

Špindlerův Mlýn je skvělou lokalitou pro zimní i letní dovolenou

Špindlerův Mlýn je jedno z nejnavštěvovanějších míst Krkonoš. A není se čemu divit. Právě tady totiž strávíte skvělou zimní i letní dovolenou.  Je to ideální místo na lyžování i letní turistiku. V dnešním článku se dozvíte, co všechno ve Špindlu můžete vidět i kde se ubytovat.

V létě turistika, v zimě lyže

Špindlerův Mlýn je opravdu skvělým startovacím místem pro celou řadu výletů. Můžete se odtud vydat k prameni Labe, a to buď po svých naučnou stezkou přes Horní Mísečky, nebo se necháte vyvézt lanovkou na Medvědín. Výlet lze prodloužit až k Vrbatově boudě, u které stojí mohyla Bohumila Hanče a Václava Vrbaty. Právě tito dva muži v březnu 1913 umrzli při lyžařském závodu na padesát kilometrů a jejich příběh se vypráví již sto let. Pokud vás nezaujal tento výlet, vydejte se na některý jiný. Turistických i cyklistických tras je zde opravdu mnoho.

Špindl je skvělou lokalitou i v zimním období a dá se zde strávit Silvestr i Vánoce. Užijete si totiž nejen celou řadu upravených sjezdovek, ale také například jízdu na jediné osvětlené sáňkařské dráze v České republice. Ideální podmínky pro zimní sporty přímo lákají na běžkování, snowboarding i skialpinismus.

Amenity Resort Špindlerův Mlýn

Po aktivním odpočinku zasloužený relax

Po aktivní námaze si dopřejte relax v aquaparku nebo wellness centru Vodní ráj. Za návštěvu stojí i Špindlerovská hospoda, která stojí přibližně ve stejných místech, kde stával mlýn mlynáře Špindlera. Právě po něm je tato oblast pojmenovaná.

Amenity Resort Špindlerův Mlýn

K Špindlerovu Mlýnu neodmyslitelně patří i celá řada penzionů, hotelů a chalup. Amenity Resort vám nabízí ubytování v čtyřhvězdičkovém hotelu s vyhřívaným bazénem, wellness centrem, bowlingem a restaurací. To vše pouze pár kroků od sjezdovky. Pokud vám hotel nevyhovuje, můžete bydlet i v moderním apartmánu s plně vybavenou kuchyní. I on je kousek od sjezdovky a nabízí maximální hotelový komfort s krásným výhledem do okolí.

Sledujte nás na Facebooku!

Buďte s námi stále v kontaktu!
Každodenní porce exotiky, ale i domácích krás na vaše obrazovky!