Ochutnejte Česko a dopřejte si na Vaší dovolené pořádně kulinářské zážitky. Pokud máte rádi grilování a guláš party dopřejte si chaty k pronájmu. Pokud se rádi necháte obsluhovat a chcete přitom ochutnat vínko vyberte se na Jižní Moravu, kde najdete výborné ubytování na Jižní Moravě za nízké ceny s nabídkou degustaci vín z dané oblasti. Po parádní ochutnávce vín se vyberte poznávat historické městečko Lednice. Pokud zde chcete strávit více jako jen jednodenní výlet, pěkné apartmány či penziony najdete v sekci ubytování Lednice.

Státní příspěvek na lázně prodloužen do 30. 6. 2021

Odpočinout si od všeho stresu a shonu padne vhod skoro vždy. V České republice se nachází mnoho minerálních pramenů. Věděli jste, že při výběru lázeňských pobytů můžete využít státní příspěvek na lázně? Pecka!

Voucher lázně je ve výši 4 000 Kč. Možnost čerpat poukaz je možné až do 30.06.2021.

Jak postupovat, pokud chci příspěvek na lázně?

  1. Vyberte si pobyt na webové stránce Spa.cz. Na výběr máte širokou nabídku lázeňských a wellness pobytů. V nabídce naleznete také různé zvýhodněné balíčky.
  2. Vygenerujte si státní rekreační poukaz. Ten se vygeneruje po kliknutí na tlačítko “Vygenerovat poukaz”, kde stačí vyplníte pouze jméno, příjmení a email.
  3. Vložíte kód poukazu při rezervaci
  4. Užijte si pobyt!

Určitě se vám, ale může stát, že některé lázně už státní poukazy nepřijímají. Je to z důvodu, že lázně už mají naplněný svůj limit na příspěvek a mají plnou kapacitu.

Příspěvek na lázně můžete využít v jakýchkoliv lázních v celé České republice. Ať už se vydáte do Mariánských, Františkových Lázní nebo Karlových Varů všude na váš čekají nadprůměrné služby. Cenově zvýhodněné jsou i nabídky pro seniory starší než 55 let.

Na webové stránce Statnipoukaz.cz se dozvíte všechny potřebné informace. Cílem státního příspěvku do lázní je motivovat lidi, aby strávili dovolené v České republice. Poznáte krásy země, a také podpoříte turismus v zemi.

Jaké jsou podmínky pro získání státního příspěvku na lázně 2021?

  • Pobyt musí být minimálně na 6 nocí,
  • Využití aleaspoň 5 procedur,
  • Musíte být pojištění v českých zdravotních pojišťovnách,
  • Pobyt musí být v zařízeních, kde se poskytuje komplexní lázeňská léčba.

Na Facebookové stránce Státní poukaz najdete aktuální informace, rady a tipy kde a jak poukaz využít, různé články a diskuse.

Využití lázeňských pobytů se státním příspěvkem se určitě vyplatí.

Sledujte nás na Facebooku!

Buďte s námi stále v kontaktu!
Každodenní porce exotiky, ale i domácích krás na vaše obrazovky!