Ochutnejte Česko a dopřejte si na Vaší dovolené pořádně kulinářské zážitky. Pokud máte rádi grilování a guláš party dopřejte si chaty k pronájmu. Pokud se rádi necháte obsluhovat a chcete přitom ochutnat vínko vyberte se na Jižní Moravu, kde najdete výborné ubytování na Jižní Moravě za nízké ceny s nabídkou degustaci vín z dané oblasti. Po parádní ochutnávce vín se vyberte poznávat historické městečko Lednice. Pokud zde chcete strávit více jako jen jednodenní výlet, pěkné apartmány či penziony najdete v sekci ubytování Lednice.

Svatba v zahraničí, nebo v České republice?

V posledních několika letech se výrazně zvýšil zájem o svatby na plážích, nicméně oddání v zahraničí má jak své přednosti, tak i úskalí. Samozřejmě pro nevěstu je nádherná představa, že se v krásných bílých šatech projde po písečné pláži, která je omývaná křišťálově čistým mořem. Jelikož se však jedná o poměrně nákladnou investici, je pro mnohé nereálné pozvat si na svatební obřad všechny své blízké. Chcete svatbu v zahraničí sami jen se svědky a možná rodiči, nebo upřednostníte Českou republiku a rodinu?

Jestliže máte opravdu početnou rodinu, vyšlo by vás nesmírně draho, kdybyste chtěli pozvat všechny. Jednou z možností sice je, aby si zaplatili letenky a pobyt sami, ale na druhou stranu, je to vaše svatba, a tak zřejmě chcete, aby nemuseli hosté nic hradit ze své kapsy, což je pochopitelné. Udělejte proto kompromis. Zůstaňte v České republice, ale najděte si nádherné místo, z něhož budete doslova „paf“.

Svatby, které letos hrají prim?

Pokud pocházíte z okolí Brna, nemusíte jezdit ani nikam daleko, abyste si užili pohádkovou svatbu. Jakmile do vyhledávače zadáte frázi „Brno svatba“, nabídne se vám hned několik prostor. V současné době hrají prim takzvané přírodní, respektive vintage svatby. Součástí svatby se tak stanou dřevo, cihle, kameny. Ideálním prostorem pro takovou svatbu je Penzion Kovárna, jenž poskytuje kromě hostiny také ubytování pro svatební hosty.

Svatební čtyřchodové menu si vychutnáte v jídelně s dobovými kachlovými kamny. Dřevěná podlaha s dřevěným stropem dotváří neopakovatelnou atmosféru. Kapacita jídelny je 35 osob. Sice není vhodná pro velké bujaré večírky, ale pro menší svatbu naprosto dostačující. Součástí areálu jsou vinné sklepy s kapacitou až 50 hostů.

Svatba v Brně? Ani na tu nezapomenete

Sice je rozdíl, zda se procházíte s manželem po pláži, nebo po Brně, ale jak se říká: „Jaké si to člověk udělá, takové to má,“ a tak i svatba v Brně může být nezapomenutelná.

Sledujte nás na Facebooku!

Buďte s námi stále v kontaktu!
Každodenní porce exotiky, ale i domácích krás na vaše obrazovky!