Tipy na sportovní dárky

Vánoce se blíží a vy stále nevíte co pořídit svým sportovním přátelům? Pak jste na té správné stránce! Máme pro vás ty nejlepší vánoční dárky pro sportovce.

Na HOPsej.cz najdete více i méně adrenalinové nápady na sportovní dárky.

Je na vás, jestli se rozhodnete pořídit přímo sportovní hračku, anebo půjdete spíše cestou měkkýšů, čili zážitkových poukazů.

Dárkové poukazy na adrenalinové zážitky

Voucher na zážitek na skákacích botách s lektorem patří mezi nejlepší dárky pro sportovce. I totální antitalenty na skákacích botách lektor naučí samostatnou chůzi do 5 minut. Obdarovaný se za jedinou lekci naučí běhat, HOPsat, vyjít schodiště, vyskočit na zídku, ale taky základní freestylové triky.

 

K méně sportovním dárkům patří lekce jízdy na elektrické jednokolce. V nabídce HOPsej.cz je toho ale mnohem více a skvělý zážitkový den si s HOPsej může užít i celá parta.

Sportovní dárky pod stromeček

Pokud upřednostňujete hmotné dárky, náš sportovní dárkový rádce vás nenechá na holičkách:

Ženy jsou vždy nadšené z klokaních bot Kangoo Jumps. Na těchto klokankách mohou cvičit doma či ve fitku, anebo na můžou běhat po cyklostezce i lesní cestě. Výhodou je kromě efektivnějšího spalování kalorií i tlumení dopadů o  80 %.

 

Sportovního muže si jistě získáte skákacími botami, nebo POGO tyčí. U bruslařů a hokejistů získáte bod nákupem sněžných bruslí Sled Dogs:

 

Sportovní děti nadchneme všechny výše uvedené sportovní pomůcky ve zmenšeném provedení, takže sportovní Vánoce si může užít celá rodina.

V případě dotazů neváhejte napsat na chat HOPsej.cz. Rádi vám poradíme.

Chcete něco z nabídky HOPsej pro sebe? Napište si o to v online dopisu Ježíškovi na Tomikup.cz.

Hezké Vánoce!

Sledujte nás na Facebooku!

Buďte s námi stále v kontaktu!
Každodenní porce exotiky, ale i domácích krás na vaše obrazovky!