Ubytování v roubence na horách

Ski areál Kouty se řadí k nejoblíbenějším a nejmodernějším střediskům v Jeseníkách. Naleznete tady šestisedačkovou lanovku, která se zde objevila jako první v ČR. Sjezdovky různých obtížností dosahují v součtu délky 11,5 km.

Ubytování Kouty

Toho je zde skutečně nespočet. Pokud ovšem hledáte komfort s veškerým vybavením včetně sauny, bazénu a vířivky, navštivte roubenku Annaberg. Není nic stylovějšího než pobyt na horách v krásné roubené chalupě. Jedná se nově vybudovaný rekreační areál přímo v srdci Jeseníků pod Červenohorským sedlem. Na první pohled vás též zaujme umístění roubenky. Ta se totiž nachází u řeky Hučivá Desná na slunném, klidném místě.

Vybavení roubenky Annaberg

Ubytování Kouty nad Desnou nabízí nocleh až pro 32 osob. Tento čtyřhvězdičkový penzion počítá s tím, že budete po celodenním lyžování unavení. Proč nevyužít kvalitní wellnes služby v podobě finské sauny, vyhřívaného bazénu a vířivky? Děti jsou zde vítány, mají vlastní miniskiareál, jenž je večer osvícený. V létě počítejte s grilem, dětským hřištěm a sportovním vybavením pro letní sporty. Každý apartmán je samozřejmě vybaven Wi-Fi, televizí a vlastním sociálním zařízením.

Ubytování v Koutech nad Desnou v roubenkách Annaberg

Okolí a možnost vyžití

Penzion se nachází 500 m od nejbližší sjezdovky, na kterou vás zdarma dopraví Skibus. V létě je toto místo jako stvořené pro turistiku a cyklistiku. Je ideálním výchozím bodem pro výlet do Přečerpávací vodní elektrárny Dlouhé stráně, lázeňské obce Karlova Studánka či muzea papíru ve Velkých Losinách. Malé děti zabavíte ve sportovním areálu Kociánov v Loučné nad Desnou. Nachází se zde minigolf, skatepark, sportovní rybolov a víceúčelové hřiště. Milovníci cyklistiky budou nadšení z bohatého výběru cyklotras například na Tetřeví chatu či Videlské sedlo. Počítejte však spíše s větší náročností, co se týká délky, stoupání a převýšení.

Sledujte nás na Facebooku!

Buďte s námi stále v kontaktu!
Každodenní porce exotiky, ale i domácích krás na vaše obrazovky!