Ochutnejte Česko a dopřejte si na Vaší dovolené pořádně kulinářské zážitky. Pokud máte rádi grilování a guláš party dopřejte si chaty k pronájmu. Pokud se rádi necháte obsluhovat a chcete přitom ochutnat vínko vyberte se na Jižní Moravu, kde najdete výborné ubytování na Jižní Moravě za nízké ceny s nabídkou degustaci vín z dané oblasti. Po parádní ochutnávce vín se vyberte poznávat historické městečko Lednice. Pokud zde chcete strávit více jako jen jednodenní výlet, pěkné apartmány či penziony najdete v sekci ubytování Lednice.

Ubytování v blízkosti Prahy v srdci Kralup

Chystáte se do Prahy a přesto nechcete ubytování v hektickém a dopravou přeplněném městě. Je pro Vás alternativa ubytování v dojezdové vzdálnosti do Prahy v klidném prostředí menšího města? Máme pro Vás zajímavou volbu pro Vaše ubytování a to Hotel Sport v Kralupech u Prahy.

ubytování Kralupy

ubytování Kralupy

Do Prahy se dostanete z Kralup pohodlně po dálnici D8. V případě, že chcete Prahu navšívit raději vlakem, tak vlakové nádraží je poblíž hotelu. Pokud se rozhodnete přeci jen přeci jen zůstat v Kralupech a ze svého výletu Prahu vynechat, je Vám hotel schopen nabídnout bohaté sportovní a kulturní vyžití. Bázén poblíž hotelu a fotbalové hřiště, včetně bowlingu, kulečníku a squashe jsou Vám k dispozici. Kralupy také lákají díky své strategické poloze k výletům na Karlštějn, do Veltrus, Nelahozevsi, na Kokořín, Křivoklát a do Mělníka.

Hotel Sport Vám nabídne nejen ubytování pro Vaše soukromé a služební cesty ale specializuje se také pořádání firemních akcí, teambuildingu a konferencí. K dispozici je celkem sedm sálů a salónků. Hotel Sport Vám usporádá firemní akce nebo konferenci na klíč.

Pokud Vás tato krátká recenze zaujala, budeme rádi když využijete služeb hotelu. Ubytování Kralupy to je Hotel Sport.

.

Sledujte nás na Facebooku!

Buďte s námi stále v kontaktu!
Každodenní porce exotiky, ale i domácích krás na vaše obrazovky!