Ochutnejte Česko a dopřejte si na Vaší dovolené pořádně kulinářské zážitky. Pokud máte rádi grilování a guláš party dopřejte si chaty k pronájmu. Pokud se rádi necháte obsluhovat a chcete přitom ochutnat vínko vyberte se na Jižní Moravu, kde najdete výborné ubytování na Jižní Moravě za nízké ceny s nabídkou degustaci vín z dané oblasti. Po parádní ochutnávce vín se vyberte poznávat historické městečko Lednice. Pokud zde chcete strávit více jako jen jednodenní výlet, pěkné apartmány či penziony najdete v sekci ubytování Lednice.

V Beskydech si každý najde to své. Proč si vyjedete do Beskyd vy?

Nechcete jet letos na dovolenou do zahraničí, přesto si chcete na chvilku odpočinout, zpomalit a takzvaně “dobít baterky”? Co třeba jet do Beskyd? Udělat si výlet na Moravu, to nikdy není špatný nápad. Určitě se vám v Beskydech zalíbí tak moc, že zde strávíte delší dobu, než jak jste to původně plánovali. Vždyť každý si zde přijde na své.

Beskydy jsou chráněnou krajinnou oblasti, která je zároveň tou největší chráněnou oblastí na našem území. Toto pohoří se však nerozprostírá jenom v České republice, ale sahá až do Polska a na Ukrajinu. Pro Beskydy je typická zdejší dech beroucí příroda, která je uklidňující a mnohými lidmi ještě neprobádaná. Právě za zdejší přírodou se sjíždí nejvíce lidí z celého světa, nejen z koutů České republiky.

Nejvíce se do Beskyd sjíždí milovníků turistiky. Ti jsou nadšeni z možností, jaké zde mají. Mohou se vydat nahoru na Lysou horu nebo mohou zvolit daleko menší výšlap, a to na Jurkovičovu rozhlednu, která měří sotva devatenáct metrů (tedy vyhlídková plošina je v takové výšce).

Ale jak jsme zmínili, nejen milovníci turistiky se do Beskyd sjíždí. V Beskydech je toho k vidění opravdu více. Je toho tolik, co podniknout!

Když milujete památky a pamětihodnosti

Třeba ti, kteří milují památky a pamětihodnosti, se do Beskyd vydávají také s velkou radostí. Přece jen jsou zde Hukvaldy, tedy obec, nad kterou se tyčí nádherná velká zřícenina řadící se k největším zříceninám na Moravě. Kolem zříceniny se táhne krásná obora, kde najdete třeba známou sochu lišky Bystroušky. V Beskydech na vás také čeká zřícenina Starý Jičín, která je proslulá svými strašidelnými příběhy.

Když si chcete jen odpočinout

Někdo však do Beskyd jezdí jenom za odpočinkem. Přece jen wellness v Beskydech je proslulé. Kdo by si nechtěl odpočinout ve vířivce s výhledem na krásnou tichou a uklidňující beskydskou přírodu? O ubytování taky není nouze, luxusních penzionů v Beskydech je celá řada.

Sledujte nás na Facebooku!

Buďte s námi stále v kontaktu!
Každodenní porce exotiky, ale i domácích krás na vaše obrazovky!