Ochutnejte Česko a dopřejte si na Vaší dovolené pořádně kulinářské zážitky. Pokud máte rádi grilování a guláš party dopřejte si chaty k pronájmu. Pokud se rádi necháte obsluhovat a chcete přitom ochutnat vínko vyberte se na Jižní Moravu, kde najdete výborné ubytování na Jižní Moravě za nízké ceny s nabídkou degustaci vín z dané oblasti. Po parádní ochutnávce vín se vyberte poznávat historické městečko Lednice. Pokud zde chcete strávit více jako jen jednodenní výlet, pěkné apartmány či penziony najdete v sekci ubytování Lednice.

Vydejte se na to nejlepší dobrodružství

Léto je pryč a vy si říkáte kudy z nudy? Nezoufejte, vždyť podzimní počasí přímo vybízí k nějakému výletu. A věřte, že nemusíte cestovat nikam daleko, protože i u nás je nádherně. Česká republika je plná krásných hor, naučných stezek, zoologických zahrad i dalších míst, které stojí za to prozkoumat. Poznejte dobře Beskydy, Jeseníky, Šumavu, Krkonoše nebo oblast Posázaví.

Pokud i vy patříte k milovníkům přírody, pak určitě oceníte nový projekt „Ven každý den“, díky kterému budete moci podniknout výlety s dětmi i bez nich a objevit tak nezapomenutelná místa naší krajiny. Navíc nebudete muset složitě hledat na internetu na mnoha stránkách. Teď je všechno hezky na jenom místě.

Výlety s dětmi jsou skvělé

Pro každého ovšem znamená hezky strávený den něco jiného. Malé děti jistě ocení úplně jiné věci než puberťák, mladý pár, nebo starší generace. Rozhodujícím údajem pro to správné dobrodružství je samozřejmě věk, ale také tělesná kondice i dostupnost. K tomu, abyste vybrali pro vás to nejlepší, stačí otevřít venkazdyden.cz a začít hledat v moderním vyhledávači to, po čem toužíte.

Jak na to?

V rubrice „Hledám tipy na výlet“ si zadáte region, v kterém chcete dobrodružství podnikat. Poté si ve filtru zvolíte, co chcete podnikat. Jestli toužíte poznat nějaké hrady, zámky, jeskyně a rybníky. Navštívit zříceninu, muzeum nebo rozhlednu. Možností je zde opravdu mnoho. Zadat můžete rovněž náročnost od jedničky po pětku. Jednička je nejlehčí a pětka pak nejobtížnější možnost. Filtry se dají kombinovat a vy tak v místě, které si vyberete, navštívíte více věcí najednou.

Udělejte si výlet s dětmi

Pokud si lámete hlavu kam na výlet s dětmi, pak jistě oceníte specifické tipy, které jsou určeny právě pro rodiče s dětmi. Do vyhledávače zadáte délku trasy a náročnost a objevíte pestrou nabídku možností. Jestliže vaše děti milují zoologické zahrady, pak není problém. Zvolíte jen štítek zoo/zookoutek a otevřou se vám všechny možnosti, kde budete moci pozorovat zvířátka.

Objevit tipy na výlety nebylo opravdu nikdy jednodušší. Na stránkách navíc můžete zjistit i aktuální tipy na dětská hřiště a herny. S Ven každý den zabijete nudu!

Sledujte nás na Facebooku!

Buďte s námi stále v kontaktu!
Každodenní porce exotiky, ale i domácích krás na vaše obrazovky!