Ochutnejte Česko a dopřejte si na Vaší dovolené pořádně kulinářské zážitky. Pokud máte rádi grilování a guláš party dopřejte si chaty k pronájmu. Pokud se rádi necháte obsluhovat a chcete přitom ochutnat vínko vyberte se na Jižní Moravu, kde najdete výborné ubytování na Jižní Moravě za nízké ceny s nabídkou degustaci vín z dané oblasti. Po parádní ochutnávce vín se vyberte poznávat historické městečko Lednice. Pokud zde chcete strávit více jako jen jednodenní výlet, pěkné apartmány či penziony najdete v sekci ubytování Lednice.

Vyrazte na lyžařský víkend do malebných Jeseníků

Lyžování na desítkách kilometrů perfektně upravených sjezdovek, ubytování v krásném hotelu s možností wellness, procházky po krásné přírodě na čerstvém vzduchu, to vše nabízí oblast Jeseníků. A když budete mít štěstí na slunné počasí, užijete si nezapomenutelnou zimní dovolenou.

Lyžování ve stínu Pradědu

Na dovolenou totiž nemusíte jezdit pouze v létě. Užít si zimních radovánek, spojit sportování s relaxací a odpočinkem také zní jako dobrý plán. Hotel Kamzík v Karlově pod Pradědem se svojí praktickou polohou k němu přímo vybízí. V jeho blízkosti se nachází několik rozsáhlých skiareálů, které nabízí kilometry sjezdovek pro začátečníky i zkušené lyžaře. Sníh zde každoročně vydrží téměř až do Velikonoc, neváhejte tedy a zalyžujte si v Jeseníkách. Užít si můžete i večerní lyžování, které má vždy své osobité kouzlo.

 

Po lyžích se hodí trocha odpočinku

Ať už plánujete vyrazit s partou přátel, rodinou nebo pouze v páru na pár romantických dní, hotel Kamzík vám poskytne dostatečné vyžití i mimo sjezdovky. Okuste chutnou domácí kuchyni, skočte si do krytého bazénu či jen tak poseďte u dobré kávy s výhledem na děti, řádící na bohatě vybaveném dětském hřišti. Pokud preferujete aktivní dovolenou, po lyžích si zajděte do wellness, kde v sauně a vířivce dáte odpočinout svým svalům a budete připraveni na další lyžování.

Jeseníky se pyšní krásnou přírodou

Může se také stát, že se hotelových služeb a lyžování přesytíte. Neznamená to ale konec vaší dovolené. Jeseníky jsou totiž studnicí různorodých zážitků, zkuste navštívit jedno z lázeňských měst v okolí. V dojezdové vzdálenosti od Karlova pod Pradědem se nachází přímo město Jeseník, Lipová nebo Velké Losiny, kde se můžete také smočit v termálním koupališti a navštívit nejstarší fungující ruční papírnu v Evropě. Jeseníky jsou navíc protkané obrovským množstvím cest vybízejících k pěší turistice. Často vedou kolem rozhleden, ze kterých si užijete úchvatné výhledy na jesenickou přírodu.

Sledujte nás na Facebooku!

Buďte s námi stále v kontaktu!
Každodenní porce exotiky, ale i domácích krás na vaše obrazovky!