Zajímavou dovolenou si můžete naplánovat i v České republice

Čas tak rychle letí, že se ani nenadějeme a je tady léto a s ním vaše vysněná dovolená. Pořád ještě přemýšlíte, kam byste mohli vyrazit? Chcete nějakou změnu? Pak letos vyměňte moře za rybník a pláž za louku a les. Naplánujte si svou dovolenou s rodinou a dětmi v naší krásné zemi.

Co takhle pár dní na Moravě? Právě ta je skvělá na výlet s dětmi na kolech. Možná už delší dobu sníte o tom projít křížem krážem Šumavu nebo si užít krásu Českého Krumlova a jeho okolí. Česká republika má mnoho zajímavých destinací a někdy není úplně jednoduché si vybrat jen jednu část. Výhodou je, že v době své dovolené můžete stihnout více částí naší matičky země. Záleží jen na vás, jakým směrem se budou vaše volné chvíle ubírat. Tipů na výlety bude v každém místě dost, a to ať chcete vyrazit prozkoumávat města, či si představujete spíše klidnější dovolenou v blízkosti lesa i hor.

Užijte si pořádný cyklovýlet

Zvolte si ubytování v některé z chat a chalup

Ať už se rozhodnete pro jakoukoliv část České republiky, není důležité naplánovat jen výlety, ale také ubytování. Trendem posledních let je ubytování v soukromí chat a chalup. Právě tady si užijete příjemné domácí prostředí i ochotný personál a vy i vaše děti se budete cítit jako doma. Navíc ubytování v chatách uspokojí i náročnější klienty.

Kromě rodinné atmosféry má ubytování v chalupách výhodu v tom, že se většina z nich nachází v blízkosti turistických tras a různých atraktivit naší republiky. Ve většině případů vám i personál poradí, kam se vydat na výlet, nebo co rozhodně při své návštěvě neminout. Což ve velkém hotelu rozhodně mít nebudete.

Skvělé tipy na výlety seženete na VenKaždýDen

Rozhodně letos zůstaňte „doma“ a naplánujte si skvělou dovolenou. Navíc díky portálu VenKaždýDen.cz zjistíte, jaký výlet je pro vás ten nejlepší. Na jejich stránkách si zvolíte oblast, počet kilometrů, které chcete ujít, co přesně chcete navštívit a jakou náročnost si představujete. Pak už jen stačí čekat, co vám portál vybere. Vy tak budete moci pohodlně cestovat a výletit i s malými dětmi. Výhodou je také fakt, že můžete během jednoho dne stihnout i více zajímavých míst.

Sledujte nás na Facebooku!

Buďte s námi stále v kontaktu!
Každodenní porce exotiky, ale i domácích krás na vaše obrazovky!