Ochutnejte Česko a dopřejte si na Vaší dovolené pořádně kulinářské zážitky. Pokud máte rádi grilování a guláš party dopřejte si chaty k pronájmu. Pokud se rádi necháte obsluhovat a chcete přitom ochutnat vínko vyberte se na Jižní Moravu, kde najdete výborné ubytování na Jižní Moravě za nízké ceny s nabídkou degustaci vín z dané oblasti. Po parádní ochutnávce vín se vyberte poznávat historické městečko Lednice. Pokud zde chcete strávit více jako jen jednodenní výlet, pěkné apartmány či penziony najdete v sekci ubytování Lednice.

Běh nebo cyklistika na podzim? Chce to kvalitní oblečení

Říká se, že není špatné počasí, jen špatné oblečení. Co si ale na sebe vzít v podzimním počasí, když chcete vyrazit na kolo, nebo si zajít zaběhat? My vám poradíme jaké oblečení na běhání a cyklistiku zvolit.

Vrstvěte

Zapomeňte na tlusté mikiny, svetry, flísové a dokonce zimní bundy. Chce to kvalitní funkční oblečení, které vás zbaví potu a zároveň vás zahřeje. Důležitou úlohou při oblékání hraje vrstvení. První vrstvu tvoří funkční triko, či tílko. Druhá vrstva by měla být také funkční, ale zároveň teplá a izolační. Musí být dobře prodyšná, aby nebránila odpařování potu. Třetí vrstva je ochranná a pomáhá chránit tělo před vlivy počasí. Zvláště před deštěm, větrem a sněhem.

Chraňte si hlavu

Nejcitlivější část těla, ze které nejvíce odchází teplo, je hlava. Ta by proto měla být v chladnějším počasí schovaná. Rozhodně nevolte pletené kulichy, raději si pořiďte tenkou funkční čepici, šátek nebo čelenku. Ochrání vás před prochladnutím a bude vám teplo po celém těle. V chladnějším počasí se vyplatí investovat také do neprofukujících rukavic.

Pohodlná obuv

Nezapomeňte, že běh i cyklistika se neobejde bez komfortní obuvi. Boty vám musí padnout velikostně. Je ovšem důležitá i přilnavost podrážky k povrchu. Ta totiž poskytuje potřebný záběr v mokrém i suchém terénu. U bot rozhodně nevsázejte pouze na design, ale hlavně na kvalitu a pohodlí.

Značka testovaná severem

Pokud hledáte kvalitní outdorové oblečení na běhání i cyklistiku, pak vsaďte na značku Kilpi. Jejich sortiment zboží je vyroben z nejkvalitnějších materiálů s volbou nejvhodnější technologie. Funkční oblečení vás tak ochrání v sychravém podzimním počasí i mrazech v zimě. V jejich nabídce naleznete i špičkové běžecké a trekové boty od světových značek. Kilpi znamená finsky štít a věřte, že jejich oblečení bude vašim štítem, který vás ochrání před každým nepříznivým počasím.

Sledujte nás na Facebooku!

Buďte s námi stále v kontaktu!
Každodenní porce exotiky, ale i domácích krás na vaše obrazovky!