Ochutnejte Česko a dopřejte si na Vaší dovolené pořádně kulinářské zážitky. Pokud máte rádi grilování a guláš party dopřejte si chaty k pronájmu. Pokud se rádi necháte obsluhovat a chcete přitom ochutnat vínko vyberte se na Jižní Moravu, kde najdete výborné ubytování na Jižní Moravě za nízké ceny s nabídkou degustaci vín z dané oblasti. Po parádní ochutnávce vín se vyberte poznávat historické městečko Lednice. Pokud zde chcete strávit více jako jen jednodenní výlet, pěkné apartmány či penziony najdete v sekci ubytování Lednice.

Kam se vydat mezi svátky za zábavou? Přeci do AquaCity Poprad

Máte-li doma děti, dobře víte, jak je těžké je zabavit, když mají prázdniny. Ano, je pravda, že ty odrostlejší již o žádný program nestojí, ty se zavřou u PC a jsou tam schopny strávit klidně celé prázdniny v kuse. Co ale dělat s těmi menšími, které se pořád nudí? Nebuďte přes svátky zavření doma a vyrazte se okoupat!

AquaCity Poprad pro děti

Tohle aquacentrum je skvělou volbou pro rodiny s dětmi, jelikož si zde každý najde to, co zrovna chce. Děti si samozřejmě zařádí ve vnitřních termálních bazénech, které nabídnou koupání o teplotě 30 – 35 stupňů Celsia. Užijí si zde:

· vodní clony,

· trysky,

· odpočinek v perličkách,

· umělé vlnobití,

· speciální světla,

· vzduchové a vodní masáže,

· a spoustu dalšího.

Doporučujeme navštívit ve večerních hodinách, kdy je na vodní stěnu projektována laserová show s propracovaným audiosystémem. Tento večerní zážitek je opravdu nezapomenutelný.

AquaCity Poprad pro dospělé

Pokud už jste odrostlejší a atrakce vás moc neberou, určitě si užijete wellness pobyt nebo čas v plaveckém bazénu, který má teplotu do 28 stupňů Celsia. Celková délka 50 metrů také zaručuje příjemný trénink. Nemusíte se bát, že byste se zde museli neustále vyhýbat ostatním plavcům, je pro ně totiž vyčleněno celých 8 drah. Po plavání doporučujeme na chvíli zajít do parní sauny, kde se příjemně zrelaxujete a zbavíte tělo škodlivých látek. AquaCity Poprad nabízí prostě něco pro každého.

Interklinik Poprad

AquaCita Poprad je také sídlem kliniky krásy a zdraví – Interklinik Poprad. Poskytuje služby v oblasti:

· plastické chirurgie,

· estetické dermatologie,

· urologie,

· gynekologie,

· stomatologie,

· ORL,

· cévní chirurgie.

Poradí vám jak s omlazením, tak se zvětšením poprsí a dalšími oblíbenými zákroky. Mají za sebou tým zkušených doktorů a hlavně dlouhou, 25letou zkušenost. Bezpečnost a profesionalita je tedy naprostou jistotou.

Proč je AquaCity Poprad tak oblíbeným resortem?

Nejenom, že nabízí možnost relaxu ve vodě, můžete zde navštívit i fitness centrum – a to klidně, i když jedete s dětmi. K dispozici vám totiž budou hlídané dětské koutky, kde si děti skvěle vyhrají a ani si nevšimnou, že jste na chvíli zmizeli. Navíc je tento největší wellness na Slovensku i několikrát oceněn jako jeden z nejvíce ekologických resortů, jelikož produkuje prakticky nulové emise. V době, kdy pan Jan Telenský začal resort budovat, neměl ani tušení, že se bude jednat o tak oblíbené centrum pro celou rodinu. Dokázal prakticky z ničeho vybudovat velké impérium, které řídí z Velké Británie, kam byl nucen v roce 1969 emigrovat.

Tak začněte plánovat, svátky jsou za dveřmi a děti budou mít radost!

Sledujte nás na Facebooku!

Buďte s námi stále v kontaktu!
Každodenní porce exotiky, ale i domácích krás na vaše obrazovky!