Ochutnejte Česko a dopřejte si na Vaší dovolené pořádně kulinářské zážitky. Pokud máte rádi grilování a guláš party dopřejte si chaty k pronájmu. Pokud se rádi necháte obsluhovat a chcete přitom ochutnat vínko vyberte se na Jižní Moravu, kde najdete výborné ubytování na Jižní Moravě za nízké ceny s nabídkou degustaci vín z dané oblasti. Po parádní ochutnávce vín se vyberte poznávat historické městečko Lednice. Pokud zde chcete strávit více jako jen jednodenní výlet, pěkné apartmány či penziony najdete v sekci ubytování Lednice.

Kam se vydat s rodinou v Moravskoslezském kraji?

Východní cíp naší země nabízí kouzelné přírodní scenérie, ale také zábavní parky, které si užije celá rodina. Tyto místa rozhodně nesmíte při svých toulkách krajem vynechat.

Family park na okraji Ostravy

Zde se budete s láskou vracet. Zábavní centrum v Ostravě nabízí vyžití pro celou rodinu, a to na celý den. Než si projdete vše, co je pro vás přichystáno, slunce se již bude chýlit k západu. Atrakce pro děti v Ostravě nadchnou děti každého věku a probudí i spící dítě ve vás. Proměňte se v piráty a užijte si místní vodní svět s mlýnky, pirátskou lodí a rýžovištěm zlata. Nakrmte zvířata v místní mini zoo. Projděte si indiánskou stezku, nebo si vyzkoušejte souboj ve hře ve virtuální realitě. Family park na kraji Ostravy si zamilujete.

Hurá na hory!

Považujete se za horské vlky a těšíte se, až si budete moci vychutnat výhled do krajiny. Výborně. Moravskoslezské Beskydy jsou pohořím, které je pro vás jako dělané. Vydejte se na Radhošť a projděte si lanový chodníček na Stezce Valaška na Pustevnách. Těm méně odvážným se možná při přechodu lanového mostu budou mírně třást kolena. Výhled z horní části rozhledny ale rozhodně stojí za to! Nebo se odvážíte i na skleněnou část vyhlídky a pod sebou budete pozorovat vrcholky stromů?

Hornické a technické památky v Ostravě

Průmyslová minulost Ostravy je všem dobře známá. Naštěstí byla ale zachována místa, ze kterých se skutečně tají dech. Hornické muzeum na Landeku vám dovolí sfárat do dolu spolu s bývalými havíři, kteří zde provázejí turisty. Dovolí vám nahlédnout do svého běžného života v době, kdy se ve městě těžilo uhlí. Plni zážitků se vydejte do Dolní oblasti Vítkovic. Malý a velký Svět Techniky nabízí interaktivní zábavu pro celou rodinu.

Při svých toulkách nevynechejte také malebný Štramberk, nebo muzeum značky Tatra v Kopřivnici. Hurá na výlet!

Sledujte nás na Facebooku!

Buďte s námi stále v kontaktu!
Každodenní porce exotiky, ale i domácích krás na vaše obrazovky!