Ochutnejte Česko a dopřejte si na Vaší dovolené pořádně kulinářské zážitky. Pokud máte rádi grilování a guláš party dopřejte si chaty k pronájmu. Pokud se rádi necháte obsluhovat a chcete přitom ochutnat vínko vyberte se na Jižní Moravu, kde najdete výborné ubytování na Jižní Moravě za nízké ceny s nabídkou degustaci vín z dané oblasti. Po parádní ochutnávce vín se vyberte poznávat historické městečko Lednice. Pokud zde chcete strávit více jako jen jednodenní výlet, pěkné apartmány či penziony najdete v sekci ubytování Lednice.

Letní dovolená v Chorvatsku a České republice

Letní sezóna dovolených je už v plném proudu. Možná ale ne tak, jak jsme dosud byli zvyklí.

Dovolená Chorvatsko

Chorvatsko je země s krásným mořem, přírodou a nachází se kousek od České republiky. Možná, že i proto je to velmi oblíbená destinace. Stačí nasednout do auta a jet. Není velmi jednoduché najít málo turistická místa v Chorvatsku. Ubytování Chorvatsko nabízejí vkusné a komfortně zařízené pokoje.

Ostrov Vis

Ostrov Vis je nádherný ostrov. Donedávna byl vstup turistům zakázán, protože se tam nacházely vojenské základny. Nachází se daleko od pevniny, co odradí nejednoho turistu. Na tomto ostrově najdete krásná města, jako Vis a Komiža. Apartmány Chorvatsko nabízejí komfortní ubytování pro všechny věkové kategorie.

Jak se dostat na Vis?

  • Jachtou – pohodlně,
  • Jadrolinija – jezdí denně ze Splitu, Hvaru nebo z Brače. Cesta trvá necelé dvě hodiny.

Ostrov Brač

Ostrov Brač je poměrně velký a známý ostrov. Dá se ale říct, že je stále méně turistický, než ostatní místa v Chorvatsku. Za návštěvu určitě stojí města Milna a Selca.

Jak se dá dostat na Brač?

  • Jachtou
  • Trajekt z Makarské nebo ze Splitu, po případě z ostrova Hvar.

Pokud se však nakonec rozhodnete jet na dovolenou v naší zemi, doporučujeme navštívit Karlovy Vary. Karlovy Vary patří mezi nejnavštěvovanější Lázeňská města v České republice. V Karlových Varech je oficiálně registrovaných 81 minerálních pramenů. Najít kvalitní ubytování v Karlových Varech je snadné. Ve městě se dále nachází 5 kolonád, a to konkrétně Mlýnská kolonáda, která je zdobena 12 sochami znázorňujícími měsíce v roce, Zámecká kolonáda, Tržní kolonáda, Sadová kolonáda a Vřídelní kolonáda, u které její Vřídlo tryská do výšky 12 metrů a dosahuje teploty až 73 °C. Alžbětiny lázně jsou jedny z nejkrásnějších architektonických dominant Karlových Varů.

Pokud se už chystáte trávit letní dovolenou v zahraničí nebo v rodné zemi, vybírejte si ověřené hotely a ubytování na Hotely.cz

Sledujte nás na Facebooku!

Buďte s námi stále v kontaktu!
Každodenní porce exotiky, ale i domácích krás na vaše obrazovky!