Ochutnejte Česko a dopřejte si na Vaší dovolené pořádně kulinářské zážitky. Pokud máte rádi grilování a guláš party dopřejte si chaty k pronájmu. Pokud se rádi necháte obsluhovat a chcete přitom ochutnat vínko vyberte se na Jižní Moravu, kde najdete výborné ubytování na Jižní Moravě za nízké ceny s nabídkou degustaci vín z dané oblasti. Po parádní ochutnávce vín se vyberte poznávat historické městečko Lednice. Pokud zde chcete strávit více jako jen jednodenní výlet, pěkné apartmány či penziony najdete v sekci ubytování Lednice.

Nenahraditelné wellness pobyty v České republice

Pokud toužíte po dokonalém odpočinku a relaxaci využijte wellness pobyty v České republice. Lázně celkově zlepšují zdraví. Mnohé lázeňská místa jsou vybudována v prostředí, kde je dostatek zeleně. České lázeňství patří kvalitou služeb mezi vyspělé lázeňské zemí v Evropě. Objevte skutečné bohatství této země v podobě léčivých termálních vod. Co tak navštívit lázně Zlínského kraje? V srdci Beskydech se nachází malebná obec Velké Karlovice. Obec je známá zejména díky krásné přírodě. Velké Karlovice to je tak říkajíc alpské podnebí Beskyd s mimořádně čistým vzduchem, velké lesy a pastviny se stády ovcí, ale i typické dřevěné chaloupky.

Wellness pobyty s dětmi

Děti kromě koupání v termálních bazénech se mohou bavit v parku Razulák, který se nachází na naučné stezce. Chodník je dlouhý přibližně 2,5 km. Podle dávné pověsti v místem jezeře, prý žijí draci. To děti jistě nadchne a budou chtít prozkoumat dané jezero. Mnohé hotely nabízejí také dětský saunovací rituál. Každé dítě si určitě přijde na své a zažene nudu raz-dva.

Wellness pro dva

Pokud si chcete užít trochu soukromí a romantiky se svou polovičkou vyrazte na wellness pobyt pro dva. Období lásky se pomalu blíží. V okolí Velkých Karlovic se určitě nebudete nudit. Nacházejí se zde až tři rozhledny s krásným výhledem na krajinu. V samotné obci najdete několik pamětihodností. Za návštěvu určitě stojí Karlovský kostel, který byl postaven bez jediného kousku kovu.

Lázně

Najít kvalitní lázně ve Velkých Karlovicích nebude určitě problém. Mnohé hotely nabízejí vnitřní a venkovní bazény (plavecké bazény, relaxační bazény, dětské bazény s vodními skluzavkami), saunové rituály, exotické masáže a různé wellness procedury. Pokud jste na pobyt nepřišli jen lenošit, ale si i trošku zasportovat a udělat něco pro zdraví, určitě nebude zklamán. Hotely nabízejí

Relaxujte už při výběru pobytu na Spa.cz

Sledujte nás na Facebooku!

Buďte s námi stále v kontaktu!
Každodenní porce exotiky, ale i domácích krás na vaše obrazovky!