Ochutnejte Česko a dopřejte si na Vaší dovolené pořádně kulinářské zážitky. Pokud máte rádi grilování a guláš party dopřejte si chaty k pronájmu. Pokud se rádi necháte obsluhovat a chcete přitom ochutnat vínko vyberte se na Jižní Moravu, kde najdete výborné ubytování na Jižní Moravě za nízké ceny s nabídkou degustaci vín z dané oblasti. Po parádní ochutnávce vín se vyberte poznávat historické městečko Lednice. Pokud zde chcete strávit více jako jen jednodenní výlet, pěkné apartmány či penziony najdete v sekci ubytování Lednice.

Nevíte kam s dětmi o letošních prázdninách? Zkuste příměstský tábor

Letní prázdniny 2017 jsou v plném proudu a vy ještě nevíte kam s dětmi? Pak věřte, že skvělou volbou jsou příměstské tábory, které se stávají v posledních letech velmi populární.

Letní prázdniny jsou pro mnoho rodičů opravdovou noční můrou. Zvláště pro ty, kteří nemají hlídací babičky nebo dědečky. Jak ale pak zabavit ratolesti celé dva měsíce? Zkuste dětské centrum, protože právě tady probíhají příměstské letní tábory, které zajišťují dětem zábavu a hlídání najednou. Jednoduše své děti ráno do centra odvedete a odpoledne si pro ně zase přijdete. A během dne nemusíte mít žádné obavy, protože je o ně dobře postaráno.

Příměstský tábor Brno v dětském centru

Pokud jste z Brna či okolí a máte děti, které potřebují přes prázdniny 2017 pohlídat, pak je skvělou možností příměstský tábor v Brně, a to v jedinečném dětském centru BRuNO family park, kde probíhají různé kroužky i akce pro děti. Právě v prostorách BRuNO family parku můžete o letošních prázdninách pro své děti vybírat hned několik tematických příměstských táborů 2017. Děti si tak mohou vybrat například Youtuberský tábor nebo ten taneční či pohybový.

Hodně zábavy na jednom místě

Díky široké nabídce vaše děti stráví smysluplné prázdniny, seznámí se s novými kamarády a naučí se také novým věcem. Zábavní park najdete v Brně – Slatině a kromě táborů tady na ratolesti čekají různé tunely, chodby, trampolíny, obrovská síť, plovoucí lodičky, tobogány či autodrom. Skvělou volbou je v těchto prostorách pro vaše dítě rovněž oslava narozenin.

Příměstské letní tábory 2017 v zábavním parku stojí od 1 960 do 3 500 Kč. V ceně je zahrnutý vstup na atrakce, dvě svačiny, oběd, pití na celý den, animační program i pojištění. Do centra mohou děti přicházet od půl osmé a vyzvedávat si je rodiče můžou mezi půl pátou a pátou hodinou.  Samostatný program pak začíná vždy od osmi.

Už se nemusíte trápit, kam s dětmi o letošních prázdninách. Zkrátka jim vyberte některý z nabízených příměstských táborů a uvidíte, že vaše ratolesti budou spokojené.

Sledujte nás na Facebooku!

Buďte s námi stále v kontaktu!
Každodenní porce exotiky, ale i domácích krás na vaše obrazovky!