Ochutnejte Česko a dopřejte si na Vaší dovolené pořádně kulinářské zážitky. Pokud máte rádi grilování a guláš party dopřejte si chaty k pronájmu. Pokud se rádi necháte obsluhovat a chcete přitom ochutnat vínko vyberte se na Jižní Moravu, kde najdete výborné ubytování na Jižní Moravě za nízké ceny s nabídkou degustaci vín z dané oblasti. Po parádní ochutnávce vín se vyberte poznávat historické městečko Lednice. Pokud zde chcete strávit více jako jen jednodenní výlet, pěkné apartmány či penziony najdete v sekci ubytování Lednice.

Sežeňte ubytování Adršpach a vydejte se na jedno z nejhezčích míst v Česku

Po celé naší republice máme spoustu překrásných přírodních úkazů, které by měl během svého života navštívit opravdu každý Čech. Jedním z nich jsou Adršpašsko-teplické skály. Udělejte si výlet k hranicím s Polskem a spojte ho třeba s návštěvou unikátní ZOO nebo výšlapem na Sněžku.

Skalní město Adršpach je největším skalním městem v celé střední Evropě. Jelikož se nachází blízko polských hranic, není žádným překvapením, že sem často míří i Poláci. Letos je však všechno jinak, hranice byly uzavřeny, a tak jste zde potkávali především Čechy. Pokud jste letos návštěvu Adršpachu ještě nestihli, určitě ji naplánujte, jak jen bude možná. Výhledy na zdejší skály roztodivných tvarů jsou dech beroucí a místní čiré jezírko tomu jen dodává grády.

Ubytování seženete přímo v Adršpachu

Nechcete-li spěchat, na návštěvu skalního městečka si vyhraďte celé odpoledne. Budete-li chtít prozkoumat nejen turisticky nejznámější městečko s placeným vstupem, nýbrž celé Adršpašské a Teplické skály, počítejte raději s celým dnem. V tomto případě bude nejlepší najít si přímo ubytování Adršpach. V Adršpachu a okolí jsou levnější apartmány a penziony i luxusní hotely.

Spojte Adršpach s překrásnou ZOO ve Dvoře Králové

Jestliže to na sever naší země nemáte zrovna blízko, určitě se sem zastavte na více dní a navštivte více zajímaých míst. Pro rodiny s dětmi je skvělou atrakcí například ZOO se safari ve Dvoře Králové nad Labem. Od Adršpachu je vzdálen jen 50 km, takže za hodinu jste tam. Podívejte se na hotely Dvůr Králové nad Labem, jde o větší město s 15 000 obyvateli, takže zde budete mít i více možností ubytování.

Nedaleko jsou také Krkonoše

Další oblastí, s níž můžete návštěvu Adršpachu spojit, jsou Krkonoše. Podívejte se třeba rovnou na ubytování Pec pod Sněžkou, protože i Pec je od Adršpachu jen necelých 50 km. Jeden den zvládnete krásy Adršpachu a druhý vystoupáte na Sněžku. Nebo naopak?

Na severu naší krásné republiky jsou samozřejmě i další věci k vidění. Pro náplň vašeho výletu je hodně určující, kde se zabydlíte. Prohlédněte si hotely a ubytování na Hotely.cz a naplánujte si poznávání krás ČR podle svých představ.

Sledujte nás na Facebooku!

Buďte s námi stále v kontaktu!
Každodenní porce exotiky, ale i domácích krás na vaše obrazovky!