Ochutnejte Česko a dopřejte si na Vaší dovolené pořádně kulinářské zážitky. Pokud máte rádi grilování a guláš party dopřejte si chaty k pronájmu. Pokud se rádi necháte obsluhovat a chcete přitom ochutnat vínko vyberte se na Jižní Moravu, kde najdete výborné ubytování na Jižní Moravě za nízké ceny s nabídkou degustaci vín z dané oblasti. Po parádní ochutnávce vín se vyberte poznávat historické městečko Lednice. Pokud zde chcete strávit více jako jen jednodenní výlet, pěkné apartmány či penziony najdete v sekci ubytování Lednice.

Sportujete? Pak nezapomeňte na funkční oblečení

Při jakémkoliv sportu, hlavně turistice, byste měli mít pohodlné a funkční prádlo, které oceníte v každém ročním období. V zimě vás totiž zahřeje a v létě zase skvěle saje pot. Pokud rádi sportujete, pak by vám funkční a termo prádlo rozhodně ve skříni chybět nemělo.

Komfortní oblečení, které saje pot

Funkční věci vás ochrání před jakýmkoliv nezmarem počasí. A to ať si pořídíte funkční trička, tílka nebo kalhoty. Prádlo je bezešvé a navíc velmi pohodlné. Nebude vám bránit v žádném pohybu. Je vyrobeno ze speciálního materiálu, který je odolný proti tvorbě bakterií. Materiál zabraňuje i v jejich růstu a snižuje tak zápach vznikající při pocení. Dobře odvádí pot a skvěle sedí na každou postavu. Při sportu se tak budete cítit vždy svěže a komfortně.

V zimě nezapomeňte na termo prádlo

Pro zimní turistiku se nejvíce hodí termo prádlo, které rovněž snižuje zápach potu a odvádí ho od těla. Termo oblečení je prodyšné, pohodlné a zahřeje vás i v těch největších mrazech.

Triko nanosilver

Český prověřený prodejce

Ať už potřebujete funkční či termo prádlo, rozhodně ho nakupte u prověřené společnosti. K takovým patří i nanosilver.cz. Česká firma vyrábí oblečení s obsahem stříbra. Právě díky němu získává oděv antibakteriální vlastnosti a pomáhá i v boji s kožními problémy.

Komprese je důležitá

Vybírat můžete z širokého sortimentu zboží. Seženete zde i kompresivní návleky či kompresivní ponožky, které by měly být součástí výbavy každého moderního sportovce. Komprese zkracuje regeneraci svalů po výkonu a ochrání vaše nohy při dlouhém cestování. Ponožky nanosilver slouží také jako prevence některých plísní, mykóz i ekzémů a pomáhají je odstraňovat.  Zajišťují lepší prokrvení nohou.

Vyzkoušejte oblečení z eshopu nanosilver.cz a uvidíte, že budete vždy v suchu a pohodlí. A to při běhu, jízdě na kole, lyžování, golfu, jezdectví i turistice. Můžete zkrátka dělat všechno, co vás baví.

Sledujte nás na Facebooku!

Buďte s námi stále v kontaktu!
Každodenní porce exotiky, ale i domácích krás na vaše obrazovky!