Ochutnejte Česko a dopřejte si na Vaší dovolené pořádně kulinářské zážitky. Pokud máte rádi grilování a guláš party dopřejte si chaty k pronájmu. Pokud se rádi necháte obsluhovat a chcete přitom ochutnat vínko vyberte se na Jižní Moravu, kde najdete výborné ubytování na Jižní Moravě za nízké ceny s nabídkou degustaci vín z dané oblasti. Po parádní ochutnávce vín se vyberte poznávat historické městečko Lednice. Pokud zde chcete strávit více jako jen jednodenní výlet, pěkné apartmány či penziony najdete v sekci ubytování Lednice.

Ubytujte se v Chorvatsku v hotelu

Chorvatsko je zemí mnoha archeologických památek, krásných ostrovů i příjemných pláží. Již mnoho let je tato destinace mezi Čechy nejvyhledávanějším dovolenkovým místem, ale rádi tady zavítají i Slováci, Poláci, Němci či Rakušané. Říkáte si, proč je právě Chorvatsko tak oblíbené? Není zde tak velká jazyková bariéra, velmi rychle se sem dostanete po vlastní ose i letadlem a podnebí je příjemné. Navíc láká turisty překrásná příroda i mnoho možností aktivního odpočinku. Pokud jste v Chorvatsku ještě nebyli, pak opravdu stojí za návštěvu.

Stejně tak jako je důležité místo, kde budete svou dovolenou trávit, je nutné si vybrat také správné ubytování. My doporučujeme Chorvatsko – hotel a dnes si řekneme něco o ostrově Lošinj i o tom, které ubytování by se vám v hotelu mohlo líbit.

Malý ostrov plný překvapení

Ostrov Lošinj leží ve vnějším pásu Kvarnerského souostroví a je dlouhý 31 km. Jeho severní část je hornatá a jižní část pobřeží zase velmi členité. Právě na jihu leží nejoblíbenější letoviska – Mali a Veli Lošinj s bohatou subtropickou vegetací. Můžete zde spatřit zdejší kolonii delfínů skákavých,  protože moře právě kolem lošinjsko-creského souostroví bylo v roce 2006 vyhlášeno prvním chráněným úsekem. Ostrov má velmi mírné podnebí a městečka Mali a Veli Lošinj byla vyhlášena roku 1092 klimatickými lázněmi.

Hledáte hotel? Žádný problém

Na Malim Lošinju vám doporučujeme hotel Vespera, který se nachází ve Slunečné zátoce a je obklopen borovým lesem. Na pláž to budete mít pouhých 50 metrů. Centrum města je vzdálené 2 km. Hotel má tři venkovní bazény s mořskou vodou. Samozřejmostí jsou klimatizované pokoje, Wi – Fi připojení na recepci, v některých pokojích za příplatek, v některých pevné bezplatné připojení, restaurace, dětský koutek a bar. Věřte, že na ubytování záleží. V Chorvatsku v hotelu se budete mít skvěle, ať budete v kterékoliv části této země.

Sledujte nás na Facebooku!

Buďte s námi stále v kontaktu!
Každodenní porce exotiky, ale i domácích krás na vaše obrazovky!