Ochutnejte Česko a dopřejte si na Vaší dovolené pořádně kulinářské zážitky. Pokud máte rádi grilování a guláš party dopřejte si chaty k pronájmu. Pokud se rádi necháte obsluhovat a chcete přitom ochutnat vínko vyberte se na Jižní Moravu, kde najdete výborné ubytování na Jižní Moravě za nízké ceny s nabídkou degustaci vín z dané oblasti. Po parádní ochutnávce vín se vyberte poznávat historické městečko Lednice. Pokud zde chcete strávit více jako jen jednodenní výlet, pěkné apartmány či penziony najdete v sekci ubytování Lednice.

Wellness pobyt v Luhačovicích pohladí tělo i duši

V posledních letech se roztrhl pytel s wellness pobyty, které jsou vhodné pro všechny generace. Dnes už tedy neplatí pravidlo, že do lázeňských měst jezdí jen senioři a nemocní lidé. Luxusní služby hotelů a příjemné procedury si mohou vychutnat zamilované páry i party přátel.

Pokud vás láká wellness pobyt, vybírejte podle nabízených relaxačních balíčků. Díky nim si odpočinkovou dovolenou užijete, a navíc na ní ještě ušetříte.

Proč wellness v Luhačovicích?

Nezáleží na tom, odkud jste, do Luhačovic se musíte prostě podívat. Nadchnou pestrou paletou lázeňských procedur a najdete je v překrásné krajině Bílých Karpat. Není divu, že jsou největšími lázněmi Moravy a čtvrtými největšími v České republice. O síle léčivých pramenů se mluví od 17. století. Wellness Luhačovice uspokojí požadavky nejnáročnějšího klienta. Luhačovické prameny jsou věhlasné po celém světě a nejznámějším je samozřejmě Vincentka. Pokud máte problémy s dýchacími cestami anebo si chcete jen tak užít, je wellness Luhačovice ideální volbou.

Vláda schválila voucher na lázně. Dospělý dostane slevu 4 tisíce - Ekonomický deník

Celoroční radovánky v plném proudu

Ať už si naplánujete wellness pobyt v Luhačovicích kdykoliv během roku, prohřejete své tělo a potěšíte duši. Lázeňská léčebná kúra je blahodárná nejen pro nemocné a staré jedince. Na své si zde přijdou manželské páry i rodiny s malými dětmi. Stačí si zvolit ten správný hotel či penzion! Když už budete mít plné zuby wellness služeb, vydejte se poznat architektonické památky města a přírodní skvosty okolí. Nesmíte minout lázeňské domy, které vznikly dle předlohy valašských a slovenských lidových staveb. Vaše kroky povedou na kolonádu kolem Jurkovičova domu a vily Valaška a také na stezku zdraví, kde jsou umístěny posilovací stroje. Nápaditá stezka se nachází u Luhačovické přehrady, kde si můžete zaplavat i zaplachtit.

Nenechte nic náhodě a rezervujte si svůj wellness pobyt s předstihem! Relaxujte už při výběru pobytu na Spa.cz.

Sledujte nás na Facebooku!

Buďte s námi stále v kontaktu!
Každodenní porce exotiky, ale i domácích krás na vaše obrazovky!