Ochutnejte Česko a dopřejte si na Vaší dovolené pořádně kulinářské zážitky. Pokud máte rádi grilování a guláš party dopřejte si chaty k pronájmu. Pokud se rádi necháte obsluhovat a chcete přitom ochutnat vínko vyberte se na Jižní Moravu, kde najdete výborné ubytování na Jižní Moravě za nízké ceny s nabídkou degustaci vín z dané oblasti. Po parádní ochutnávce vín se vyberte poznávat historické městečko Lednice. Pokud zde chcete strávit více jako jen jednodenní výlet, pěkné apartmány či penziony najdete v sekci ubytování Lednice.

Zimní dovolená na Slovensku

Většinou času v zimním období trávíme v interiéru, a proto je důležité nezapomínat na pohyb a sportovní aktivity. Zimní dovolená je pro mnohé z nás symbolem zimního lyžování a sportu. Slovensko nabízí opravdu perfektní sjezdovky, kvalitní služby a optimální poměr ceny a kvality. Kam se vydat na zimní dovolenou na Slovensku?

Lyžování v Jasné

Jasná patří mezi největší lyžařská střediska na Slovensku. Lyžařské středisko se nachází po obou stranách Chopku v Nízkých Tatrách a nabízí 50 kilometrů upravených tratí. Na své si přijdou začátečníci i pokročilí. Najít kvalitní ubytování v Nízkých Tatrách nebude žádný problém.

Vysoké Tatry

Lyžování v Tatranské Lomnici

Tatranská Lomnice se může pyšnit nezapomenutelnou lyžovačkou v Lomnickém sedle. Lomnické sedlo patří mezi nejstrmější a nejvyšší položenou sjezdovku a jistě uspokojí i ty nejnáročnější lyžaře. Celkem se ve středisku nachází 12 kilometrů sjezdovek. Ubytujte se v Tatranské Lomnici v rodinných hotelech! Ubytování v Tatranské Lomnici je opravdu skvělé

Ždiar

Ždiar je obec v Belianských Tatrách, která ukrývá 3 lyžařská střediska, která jsou blízko sebe. Ideální svahy pro začátečníky a rodiny s dětmi.

Štrbské pleso

Lyžování na Štrbském plese má své kouzlo. Středisko nabízí 9 kilometrů lehkých a středně těžkých tratí, které ocení i zkušení lyžaři. Milovníci běžkování si také přijdou na své, protože Štrbské pleso má největší areál, který je určen k běžkování. Můžete se také vyvést lanovkou na Solisko a odtud si dát pohodovou túru. Budete mít výhled na Podtatranskou kotlinu, Kriváň ale také uvidíte Nízké Tatry jako na dlani. Spojte lyžovačku s vícedenní návštěvou Tater a ubytujte se v hotelích ve Vysokých Tatrách. Hotely ve Vysokých Tatrách jsou opravdu výjimečné. Mnoho hotelů nabízí úžasný wellness, výjimečné služby a výhledy na hory.

Pokud plánujete zimní dovolenou, vybírejte si hotely a ubytování na Hotely.cz

Sledujte nás na Facebooku!

Buďte s námi stále v kontaktu!
Každodenní porce exotiky, ale i domácích krás na vaše obrazovky!